5. 11. 2010

Spider-Man bez MJ

Tak dlouho se chodí s Mary Jane pro vodu, až se ucho utrhne. Po jménu představitelky nové Spideyho múzy, která by doplnila Andrewa Garfielda v novém Spider-Manovi, prahnou fanoušci už dlouho. Když byla Emma Stone obsazena do role jakési Gwen Stacy, začalo to ale skřípat. Bude snad Peter bojovat o dvě dívky?


Nebude! Vyšlo najevo, že scénáristé s postavou Mary Jane Watson vůbec nepočítají. Místo ní bude mladý Peter snít o méně známé komiksové krasavici.
Toto poměrně nečekané oznámení ukazuje, že reboot Spideyho hodlá opravdu začít od začátku, přeřezat provazy spojující ho se starou trilogií a pokusit se nás získat znovu, novými postavami a novou zápletkou. Snad režisér Webb, popřípadě scénáristé, vědí, co činí. Na trojku zůstalo naštváno dost lidí na to, aby měla změna podporu. Snad nebude překročena hranice.

Mě stále nejvíc zajímá, jestli bude Spideymu opět vystřelovat pavučina z rukou, nebo se tvůrci vrátí ke komiksu a Peter si musí poctivě vyrobit pavučinomat...

PS: Možná přijde i Martin Sheen coby strýček Ben.

A pokud se vám stýská po grafech (všichni máme rádi grafy, když je nemusíme dělat), můžete se podívat, proč je vlastně Spidey rebootován. Protože před premiérou trojky šlo o projekt vysoce hodnocený diváky i kritiky (IMBd - diváci RT - kritici). Náhlý pokles studio vyděsil a proto padaly hlavy.

xxmartinxx
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!