18. 10. 2010

Wolverine v rukou Aronofského?

Nechci čeřit vodu, ale zpráva o Darrenu Aronofskému v čele druhého Wolverina považuji ze všech komiksových zpráv poslední doby za tu nejzajímavější. Když se asi před týdnem na internetu objevila poprvé, raději jsem ji opatrně přešel. Jelikož je ale sedm dní pro kachny dlouhá doba a Darrenova režie zní pořád realisticky, můžeme se o ní začít bavit.


Aronofsky se kolem komiksů točí dlouho. Každý druhý projekt byl jistou dobu spojován s jeho jménem, vždy z toho ale sešlo. Zatím nejblíž byl asi nový Robo-Cop (můžete namítnout, že nejde o komiks, ale nebuďte hnidopichy), ale jinak se po pár dnech na projekt nalepilo další jméno. Tady je to ale jiné. I když stále není nic oficiální, server Deadline tvrdí, že "ano" je pravděpodobnější než "ne".
Bylo by skutečně zajímavé sledovat ryze komiksový film v rukou režiséra, který se proslavil filmy Rekviem za sen, nebo nově Black Swan. Bylo by to jistě "něco jiného" a upřímně, Wolverine si to po minulém dílu zaslouží. Zatímco tedy First class v režii Vaughna bude čirý komiks, zde bychom se mohli pustit mnohem hlouběji. No nezní to zajímavě?
Pokud vše klapne a Foxové neudělají nějakou produkční chybu, mělo by se začít natáčet již v březnu příštího roku.

xxmartinxx
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!