11. 9. 2010

Millar v druhém Kick-Ass pohřbí McLovina

Christopher Mintz-Plasse patří mezi herce, kteří uvízli v jedné roli. Od Superbad prakticky neměl šanci předvést se jinak než jako více či méně upgradeovaný McLovin. (Stejný problém má ostatně celá ústřední trojka.) To se částečně změnilo s Kick-Ass, kde už měl Chris textu zhruba tolik, co ve všech svých předchozích filmech dohromady. A Mark Millar slibuje, že druhým Kick-Ass ho skořápky trouby zbaví úplně.


Millar totiž plánuje, jak ostatně naznačila už jednička, udělat z Red Mista superzáporáka. Slibuje, že zajde mnohem dál, než by kdokoli z nás tušil. Přejmenuje ho na The Motherfuckera a nechá ho dělat opravdu ošklivé věci. "Ledgerův Joker bude proti novému Mistovi vypadat asi jako Joker Cesara Romera", slibuje sebevědomě nově proslavený komiksák. A kdo ví, jaký Joker byl Cesar Romero, nemůže se jistě ubránit zvědavosti, jak toho chce Millar dosáhnout. Máme prý očekávat superpadušskou verzi Charlese Mansona, ztělesněné zlo.
K tomu se Millar prý rozhodl hlavně proto, že mu Mintz-Plasse pro další role slabomyslných okrajových postaviček přijde škoda. Pokud se podaří, co slibuje, jistě nebude pro McLovina problém se nálepky zbavit.

xxmartinxx
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!