13. 6. 2010

Souboj Titánů 2 se blíží. Možná známe režiséra.

Finančně úspěšný, diváky ovšem odstřelený film Souboj titánů bude mít pokračování a nebude ho režírovat Louis Leterrier, jež byl natolik rozčarovaný z výsledného sestřihu jedničky, který prý naprosto mění jeho zamýšlené vyznění a překopává celé dějové linie, že raději vzal nohy na ramena. To už víme. Je ale spousta dalších, kteří mají o post režiséra tohoto blockbusteru zájem. Například Jonathan Liebesman.


Neznámý režisér, jehož jediné známější dílo je Texaský masakr motorovou pilou: Počátek, projevil zájem a vypadá to, že místo opravdu dostane. Nulové ambice, která dvojka má, tak křičí na sto honů. Producenti chtějí mít opět hlavní slovo a Liebesman nevypadá jako někdo, kdo by jim v tom mohl jakkoli zabránit.
Natáčení se musí rozjet co nejdřív, protože zvěsti říkají, že příští rok bude Sam Worthington natáčet Avatara 2. (Neradujte se předem, i kdyby tomu tak bylo, postprodukce bude trvat další tři roky minimálně.)
Pokud bude dvojka alespoň natočena komplet 3D a nedojde opět ke kvalitně tragickému převedení 2D verze, byla by to asi největší výhra, jakou může divák očekávat.

xxmartinxx
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!