21. 9. 2009

V NEW YORKU ZAČALO NATÁČENÍ SEXU VE MĚSTĚ 2

hlavní obrázek

Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda si znovu ukousnou z Velkého Jablka

„Sex ve městě 2” je volným pokračováním filmového hitu loňského léta, jehož hlavní natáčení právě začalo – kde jinde než – v New York City. Na plátna se tak v roli čtyř kamarádek vrací Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis a Cynthia Nixon. „Je pro mě velkou ctí znovu spolupracovat s tak úžasnými lidmi a natáčet v New Yorku,“ říká Parker. „Těšíme se na několik příštích měsíců natáčení a na dobrodružství, která nám natáčení přinese.“

Ale kde by byly tyto ženy bez svých mužů? Znovu tak budeme moci vidět Chrise Notha jako Božského, Davida Eigenberga jako Stevea, Evana Handlera jako Harryho, Jasona Lewise jako Smitha, Maria Cantonea jako Anthonyho a Willieho Garsona jako Stanforda Blatche.

Na filmu „Sex ve městě 2” bude pracovat také původní kreativní tým, který se podílel jak na seriálu, tak na prvním celovečerním filmu. Michael Patrick King se znovu ujal režie podle vlastního scénáře. King říká: „Jsme vážně nadšení, že máme tu možnost pokračovat ve vyprávění příběhů těchto čtyř ikon – Carrie, Mirandy, Charlotty a Samanthy. Uděláme, co bude v našich silách, abychom pobavili naše fanoušky, kteří nás podporovali při prvním filmu.”
King je zároveň producentem filmu spolu s Johnem Melfim, Sarah Jessicou Parker a Darrenem Starem. Výkonnými producenty jsou Toby Emmerich, Richard Brener a Marcus Viscidi. Za kamerou opět stojí John Thomas, výpravu má na starosti Jeremy Conway, hudbu skládá Aaron Zigman a kostýmy navrhla Patricia Field.

„Sex ve městě 2” je volným pokračováním prvního filmu, který celosvětově vydělal více než $415 milionů. Původní film byl inspirován fenomenálním seriálem HBO podle knihy Candace Bushnell, který získal i nejedno ocenění.
Většina natáčení se odehraje v New Yorku nebo v jeho blízkém okolí. Premiéra je v České republice naplánovaná na 3. června 2010.

Zdroj: Warner Bros.

Veronika
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!