27. 7. 2022

Jan Žižka: Nový trailer umí nalákat do kina

Mrkněte s námi na nový trailer očekávaného tuzemského filmu.

hlavní obrázek

Nedávný Comic-Con přinesl spousty trailerů, hlavně ze světa Marvel a DC, ale nesmíme zapomínat i na jinou tvoru. A proto ruku v ruce před pár dny vyšel nový trailer na tuzemskou novinku Jan Žižka od režiséra Petra Jákla.

Trailer láká na naše známé lokace a hrady, souboje a trochu té historie. Záměrně píšeme trochu, film si z historického příběhu bere pouze inspiraci. Každopádně je vidět, že film stál ohromné peníze a mluví se o částce 300 milionů korun.

Kromě našich herců je film plný zahraničních hvězd jako je Ben Foster, Michael Cane či Matthew Goode a dalších. Díky tomu trailer působí spíše jako zahraniční tvorba než z našich končin.

Na internetu najdete také trailer s českým dabingem. Rozhodně dejte vědět, jak se vám trailer líbí a jestli na film do kina zajdete. Uvidíme, jestli film se stane českým filmovým milníkem, nebo se bude jednat o průměrný snímek, který trochu zaujme, ale za pár let nikdo po něm ani neštěkne. Z trailerů těžko soudit, ale určitě si projekt pozornost zaslouží a já osobně doufám, že se vyvede a že si i na sebe vydělá.

Trailer ke zhlédnutí

>

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!