25. 7. 2022

Marvel oznámil pátou a šestou fázi svých projektů

Letošní Comic-Con je za námi a s ním i spousta novinek v MCU. Pojďme si je společně projít.

hlavní obrázek

Jak bývá zvykem, Marvel svým příznivcům na letošním Comic-Conu zavařil mozek, když vydal přehled následujících filmů a seriálů, na kterých v následujících letech bude pracovat. A upřímně, čeká nás toho fakt hodně. A protože toho je hodně, vezmeme to pouze jmenovitě, bez větších detailů, alespoň zatím…

Aktuálně probíhá a pomalu končí čtvrtá fáze. Ta se nesla ve znamení nových seriálů – WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier, What If…?, Hawkeye, Moon Knight, Ms. Marvel a Loki.

Kromě seriálů a minisérií jsme mohli vidět samozřejmě spousty filmů, jmenovitě Black Widow, Shang-Chi a legenda o deseti prstenech, Eternals, Spider-Man: Bez domova, Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a aktuálně v kinech promítaný Thor: Láska jako hrom. A čím se čtvrtá fáze zakončí?

Bude to jedním seriálem a filmem. Příští měsíc na Disney+ přijde seriál She-Hulk: Neuvěřitelná právnička a vše se zakončí očekávaným pokračováním Black Panthera s podtitulem Wakanda nechť žije. Premiéra je stanovena na 11. listopadu letošního roku. A teď konečně slíbené další fáze.5. fáze

Pátou fázi vykopne třetí díl mravenčího superhrdiny. Ant-Man and the Wasp: Quantumania má stanovenou premiéru na 17. února 2023 a jedná se oficiálně o první projekt, který pátou fázi začíná. Následně bude mít premiéru druhá řada seriálu What If…? (2023), nový seriál Secret Invasion (2023) a seriál Echo (2023). Pak se konečně dočkáme i my, milovníci velkého plátna v kině, protože v květnu příštího roku budou mít premiéru Strážci Galaxie Vol. 3, což režisér James Gunn bere jako zakončení jedné velké éry.

V příštím roce, konkrétně v létě, se také dočkáme druhé série seriálu Loki. Po něm dorazí film The Marvels, pokračování Captain Marvel po jejímž boku se objeví další superhrdinka Ms. Marvel, která aktuálně má svůj seriál na Disney+. Na podzim příštího roku se konečně představí nový představitel Bladea herec Mahershal Ali. Nový Blade bude mít premiéru v listopadu roku 2023. Rok zakončí dva seriály a to Ironheart a Agatha: Coven of Chaos.

Následující rok, tedy 2024, bude ve znamení seriálu Daredevil: Born Again (někdy na jaře), pak bude mít premiéru film Captain America: New World Order a také film Thunderbolts. Tím oficiálně končí pátá fáze. Pojďme na tu šestou!

6. fáze

Zde se samozřejmě nejedná o kompletní seznam, jelikož Marvel nás poctivě zásobuje po celý rok několika filmy a ještě více seriály. Ale šestá fáze byla lehce nakousnutá, tak se podívejme, co na Comic-Conu odhalili.

Sedmého listopadu roku 2024 se vrací Fantastická čtyřka. A jelikož potřebujeme samozřejmě nějaké pořádné týmovky ve stylu Infinity War a End Game, tak se konečně dočkáme dalších Avengers. Filmy budou dva, první v květnu roku 2025 s názvem Avengers: The Kang Dynasty a druhý v listopadu stejného roku Avengers: Secret Wars.A to je vše! Tedy, nejedná se o nic decentního, ale o pořádný kotel novinek a to nejenom v seriálech, ale i pro nás milovníky filmů. Jelikož ale Marvel začíná být tak příběhově provázaný, je pro pravé fanoušky nezbytné sledovat nejenom filmy, ale všechny projekty. A to chce už hromadu volného času. :)

Rozhodně dejte vědět pod článkem i vy, na který film, nebo klidně i seriál, se těšíte a proč. Jsme zvědaví, na co se těšíte.

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!