1. 12. 2021

Filmový adventní kalendář 2021

Pojďte s nám řešit filmové adventní rébusy. Všechny letošní hádanky odkazují na české názvy filmů.

hlavní obrázek

Vánoce jsou oficiálně za dveřmi! Pojďte si zkrátit čas čekání na dárečky našim každoročním adventním kalendářem, který pro vás nevymyslel nikdo jiný než náš šéf fruiko.

Filmový adventní čas začíná. Čeká vás celkem 23 filmových hádanek, které vám pořádně zamotají hlavu. Ukažte, že máte přehled ve filmovém světě a nějaké zapeklité hádanky vás rozhodně nerozhází. Každý den se odkryje jedno políčko, takže se ani nenadějeme a Vánoce budou opět tady. A jestli můžeme soudit, zatím to vypadá, že by teoreticky i mohly být bílé.

Pojďte luštit advent!

Pro aktivní registrované hádankáře jsme si připravili speciální vlákno ve fóru. Můžete se zde chlubit, jak rychle jste přišli na řešení, nebo bědovat, že trvalo celý den, než vám odpověď docvakla. Jen prosíme, neprozrazujte ve fóru správné odpovědi ani ostatním neraďte. Není lepší pocit, než když po hodinách přemýšlení člověk bez cizí pomoci odpověď uhádne.

seriálové hádanky

Seriálový adventní kalendář má ještě delší tradici než ten filmový. Pokud vám tedy filmové hádanky nestačí a chcete zjistit, jak dobře jste na tom v orientaci v seriálových názvech, zamiřte na náš seriálový web SerialZone.cz, kde dostanete také jednu novou hádanku každý den ode dneška až do Vánoc.

Ještě než vás pošleme luštit, poprosíme, abyste o nás dali vědět do světa, aby i vaši přátelé a známí mohli spolu s námi luštit filmové a seriálové hádanky. Sdílení a doporučování je ten nejlepší dárek, který nám můžete dát, pomáhá nám růst a zvětšovat místní parádní komunitu filmových (resp. seriálových) maniaků a přátel :-) Za každé sdílení a doporučení moooc děkujeme!

A teď už běžte luštit hádanky a nezapomeňte nám říct, jestli jste se na ně letos těšili a jak těžké, či naopak snadné bylo první adventní okénko.

ragelly
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!