4. 11. 2021

Iron Man a atomová bomba od Nolana

Novinka režiséra Tenetu začíná nabírat velmi zajímavé herecké obsazení.

hlavní obrázek

Ne, nebojte se, nejedná se o žádné pokračování oblíbeného hrdiny, kterého přes deset let Robert Downey Jr. ztvárňoval. Dneska je řeč o novince režiséra Christophera Nolana Oppenheimer. Příběh, jak už název napovídá, bude vyprávět o spoluzakladateli atomovky a americkém fyziku J. Robertu Oppenheimerovi, jenž je přezdíván jako „otec atomové bomby.“

Hlavní role je už nějaký ten pátek potvrzena a do Oppenheimera se převtělí herec Cillian Murphy, jehož snad není třeba představovat. Zároveň herečka Emily Blunt ztvární Oppenheimerovu manželku. Teď ale nově, proto i ten lehce zavádějící titulek článku, se k těmto dvěma hvězdám přidají další dvě herecká esa.

Tím prvním je sám Robert Downey Jr., kterého všichni znají jako Iron Mana. K němu se přidává také Matt Damon a oba dva by měli mít nejenom nějaký štěk, ale celkem výraznou roli. Tak uvidíme, kolik času na plátně nakonec budou.

Ansámbl začíná být celkem žhavou skupinou. Je celkem známé, že Nolan si pro své projekty vybírá opravdu skvělé herce a zde to nebude výjimkou. Už jen díky obsazení bude novinka velmi zajímavým projektem, který bude fajn pozorovat. K tomu si přijdete skvělou práci samotného režiséra a jeho týmu. Co máme informace, tak by se nemělo jednat pouze o nějaké komornější zpracování, ale neměli by se bát ani velkolepých scén, protože rozpočet není úplně nejmenší. Filmu se dočkáme v červenci roku 2023.

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!