4. 11. 2021

Sofia Boutella v epickém sci-fi od Zacka Snydera

Rebel Moon - další ambiciózní film pro Netflix od jednoho z nejznámějších režisérů naší doby.

hlavní obrázek

Jméno režiséra Zacka Snydera je celkem poslední dobu hodně ohýbané a to ať v souvislosti s jeho verzí Ligy spravedlnosti, či s Armádou mrtvých a lupičů. A nyní se ohne ještě více, protože Snyder se připravuje na další z jeho mnoha projektů a tím je sci-fi jménem Rebel Moon, o kterém ještě pár měsíců hojně uslyšíme.

Novinka bude vyprávět příběh mírumilovné kolonie na okraji galaxie, která se ocitne v ohrožení armádami tyranského regenta Balisariuse, a proto vyšlou mladou ženu s tajemnou minulostí, aby vyhledala válečníky ze sousedních planet, kteří by jim mohli v tomto konfliktu pomoci.

Jasně, příběhově to zní jako obyčejné sci-fi, ale sám Snyder přislíbil, že se bude jednat o tak epický a velkolepý film, který nebude mít v tomto žánru obdoby. Dokonce ho připodobnil k Muži z oceli, pouze na steroidech. Hm, brzdi Zacku, ať pak nejsme zklamaní!

Dle zahraničních zdrojů Snyder vybíral hlavní herečku několik měsíců, ale jakmile na casting přišla Sofia Boutella, byla to profesní „láska na první pohled“ a okamžitě ji přijal. A zatím to vypadá na dobrou volbu.

Tato alžírská herečka a modelka začíná sbírat skvělé filmové zkušenosti, protože od rolí v tanečních filmech (StreetDance 2) se, díky své postavě, pohybovému nadání (je bývalou tanečnicí) a odvaze natočit i erotickou scénu, dostala do známých bijáků jako je Hotel Artemis, Star Trek: Do neznáma, Atomic Blonde: Bez lítosti či Kingsman: Tajná služba. Určitě ji hlavně také znáte jako sexy mumii z nové snahy nastartovat monster vesmír s Tomem Cruisem. Zatím na pořádnou hlavní roli čekala, takže uvidíme, jak se jí povede v této.

Premiéra opět na Netflixu a začne se natáčet v roce 2022.

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!