29. 10. 2021

Duna 2 ofiko potvrzena!

Všichni to asi čekali, ale je lepší to mít oficiálně potvrzené.

hlavní obrázek

Duna se v kinech ještě pořádně ani neohřála a už tu máme potvrzení, že se dočkáme druhého dílu. A to rozhodně dává smysl, protože takový příběh kolosálních rozměrů jednoduše v jednom filmu neodvyprávíte celý.

Režisér Denis Villeneuve samozřejmě o pokračování snil delší dobu a nějaké ty materiály si už připravil. Jakmile se ukázalo, že Duna je skutečně hitem (Otvírák v USA za 41 mega, což na dnešní poměry je skutečně skvělá částka. A je třeba také brát potaz k tomu, že film šel rovnou na streamovací platformu, takže lidi se na něj mohli dívat z pohodlí domova.), studio Denisovi plány na dvojku ihned odkleplo a díky tomu jeho příprava nemusela zahučet do koše.

Díky prozíravosti režiséra a jeho přípravám se tedy pokračování Duny dočkáme už v říjnu roku 2023. Což se nezdá, ale je to skutečně blízko.

Dává vám pokračování smysl? Líbila se vám Duna v kinech, nebo tento skoro tříhodinový velkofilm vás nějak zvlášť neuchvátil? Dejte vědět!

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!