18. 2. 2021

Snyderova Liga spravedlnosti má konečně trailer!

Čtyřhodinová verze režiséra Zacka Snydera se dočkala svého trailer. Zaujme vás?

hlavní obrázek

Původně Liga spravedlnosti měla být velkolepým dítkem režiséra Zacka Snydera. Od té jsme si slibovali velkolepou akci a pořádný komiksový trhák. Žel, životní okolnosti zasáhly a Zac Snyder se kvůli osobní tragédii z projektu stáhl a nechal film dokončit režiséra Josse Whedona. A výsledek? Ten jsme všichni mohli vidět v kinech… Obrázek jste si určitě udělali všichni, ale rozhodně se nejednalo o průlom a film spíše v povědomí zapadl.

Co ale nezapadlo, tak byla původní verze a vize, kterou měl s Ligou spravedlonosti sám Zack Snyder. Proslechlo se totiž, že původní materiály jsou k dispozici, ale studio je nechce zveřejnit. Fanoušci začali ale bojovat a nakonec se Zack ke své verzi filmu vrátil. A výsledek?

Liga spravedlnosti bude mít nakonec 4 hodiny! Což je cca o 2 hodiny více nových záběrů, které už měl Zack Snyder natočené a nyní je konečně použije. K tomu všem natočil několik pár minut zcela nových záběrů. Závěrem bychom se tedy měli dočkat skutečně dlouhého filmu, který by měl být ale vlastně zcela jiným filmem, než jsme dostali v roce 2017. A já nevím jak vy, ale já Snyderovi úspěch vážně přeji.

Jak se ukázky líbí vám? Dejte vědět v komentáři pod článkem. Samotného filmu se dočkáme i my v naší zemi 18. 3. na HBO GO.

Trailer zde:


Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!