16. 2. 2021

Trailery, které přinesl Super Bowl 2021

Každoroční událost proběhla, a i když byla ovlivněna pandemií, nějaké ty trailery přinesla.

hlavní obrázek

Už před týdnem proběhl v Americe Super Bowl, roční event, který sledují miliony lidí na celém světě. Což motivuje známé značky, aby zde inzerovaly své produkty v přestávkách v pravidelných spotech. Toho hojně využívají také filmová studia, která pouští divákům trailery na své filmy, které ten daný rok půjdou do kin. Letos žel ale kvůli pandemii byly spoty reklam a trailerů o něco chudší, než jsme zvyklí. A je to pochopitelné, jelikož letos to s kiny vypadá stále blbě, takže není moc na co lákat. Přesto se pár trailerů objevilo a rádi se s vámi o ně podělíme.

Seriálové fanoušky určitě potěšil další trailer na The Falcon and The Winter Soldier, který bude mít premiéru hned po aktuálním seriálu WandaVision. Nás ale zajímají filmové trailery. Jeden ze spotů patřil Rychle a zběsile 9, kde jsme dostali 30 vteřin záběrů, které jsou skutečně nařachané akcí a ukázka rozhodně zaujala. Uvidíme, zda konec spotu, kde už není vidno datum premiéry, nenaznačil, že nás čeká přesun premiéry. To by byla škoda..

S další zajímavou ukázkou přišel nový film od režiséra M. Night Shyamalana zvaný Old (Čas). Filmu bychom se mohli dočkat 23. 7. Parta lidí uvízne na pláži, kde čas nehraje žádnou roli. Za jeden den lidi mohou zestárnout klidně více jak o dekádu. Samotná ukázka má výtečnou atmosféru a vypadá to, že tu bude další skvělý zářez Shyamalana.

Nových ukázek se dočkal i animák Raya and the Last Dragon (v češtině Raya a drak). Trailer nám představil více záběrů a zde nás čeká skutečně pořádná jízda, která se nebojí být akční, navzdory tomu, že se jedná o animovanou pohádku.

Poslední spot navnadil na Nikdo. Bob Odenkirk coby John Wick v důchodu se toho nebojí a ve filmu nás čeká ohromující akce, která bude mít nejen dobrou kameru, ale také bude velmi nápaditá. Tento syrový akčňák si vaší pozornost rozhodně zaslouží.

Trailery ke zhlédnutí:

Rychle a zběsile 9


Old / Čas


Raya and the Last Dragon / Raya a drak


Nobody / Nikdo


Který trailer se vám nejvíce líbí?
Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!