5. 2. 2021

Hugh Grant ve velmi akčním thrilleru

Herec z romantických trháků si zahraje po boku Jasona Stathama v nové akční podívané.

hlavní obrázek

Hugh Grant, který je spíše známý pro role hezounů v romantických filmech, poslední dobou vystrkuje drápky a chce se z této škatulky vymanit. Příkladem toho je nedávný film Gentlemani, který si stále můžete pustit na Netflixu, kde Grant za ztvárnění novináře sklidil velmi pozitivní ohlasy. Já osobně mohu také jeho výkon doporučit v mini sérii od HBO Mělas to vědět, kde byl jednoduše famózní. A je vidět, že ho tyto role baví.

Nyní Grant bude opět ve svém živlu, jelikož se upsal připravovanému filmu Five Eyes. Ten natočí režisér Guy Ritchie, který již s Grantem spolupracoval na Gentlemenech a vzájemnou práci si vychvalovali. Kromě Granta se ve filmu objeví ještě z těch známějších tváří Josh Hartnett (Pearl Harbor) a Jason Statham (Kurýr).

Five Eyes bude akčním thrillerem, který bude vyprávět příběh agenta MI6, který, jak jinak, bude zachraňovat svět. Příběhově to bude asi klasické béčko, ale v rámci hereckého seskupení by se mohlo jednat o zajímavý počin. Natáčení aktuálně probíhá. Datum premiéry neznáme.

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!