2. 2. 2021

Cloverfield a J.J. Abrams se vracejí!

New Yorku třes se! Montrum, co tě v roce 2008 zničilo, se vrátí...

hlavní obrázek

Neuvěřitelné se stalo skutečností a dostaneme další film z „universa“ Cloverfield. Tentokrát se nebude jednat jen nějaký další film, který bude mít společné prvky, avšak nenavazuje na žádný předcházející film. Nyní to bude regulérní pokračování. Hezky ale popořadě.

V roce 2008 přišel do kin film Cloverfield, který u nás se promítal jako Monstrum. Originální projekt od režiséra Matta Reevese, pod dohledem J.J. Abramse, coby found footage, sklidil ovace a získal na svou stranu spoustu nadšených fandů. Následně v roce 2016 přišla Ulice Cloverfield 10 , kterou já osobně považuji za nejlepší počin této série. A také musíme zmínit ještě třetí díl, The Cloverfield Paradox, jenž ale nikomu vlastně moc neoslnil a proto nejraději vzpomínáme na první dva.

Ale nyní konečně máme oficiálně potvrzeno, že bude dvojka Cloverfield, tedy druhý díl Monstra z roku 2008, chcete-li. Přímé pokračování, což zní zajímavě, jelikož po filmu vzniklo spousty otázek a my jsme zvědaví na odpovědi. Už by se nemělo jednat o pouhý záznam z kamery, jako tomu bylo u jedničky, ale o klasické promítání. Scénář píše Joe Barton a opět na to bude dohlížet J.J. Abrams.

Těší se tu někdo? My ano!

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!