25. 1. 2021

Godzilla vs. Kong - trailer je konečně tady!

Souboj dvou obrovitých monster může začít. Mrkněte na trailer!

hlavní obrázek

Ruku na srdce, poslední rok v rámci filmů je na nové premiéry velmi skoupý. Plátna kin jsou zaprášená a obalená pavučinami, a i když v létě jsme sice mohli na chvilku do kina usednout, studia se příliž obávala malých výdělků a tak jsme dostali jen malé náplasti, které jsme už stejně zapomněli. To se ale změní!

Ne, neprorokuji otevření kin, ale spíše mluvím o divácky přívětivém kroku studia Warner Bros., jenž své filmy už nehodlá nadále přesouvat, a krátit si tak mzdové opasky, ale vždy svůj film pošle do světa napříč dvěma kanály. Prvním jest kino, tedy kde bude aktuálně otevřené. Druhým je streamovací platforma HBO MAX. Což se všem nelíbí, viz režisér Christopher Nolan, který díky tomuto kroku rozvázal s Warnery vztahy. Ale o tom jindy.

Pojďme se nejdřív podívat, co nám tedy film nabídne a jestli vůbec můžeme nadšeně doufat, že v březnu se naše kina otevřou, či HBO MAX dorazí k nám do České Republiky dříve, než na podzim.

Trailer ke zhlédnutí


Tak co vy na to? Souhlasím, nic zásadního nás asi nečeká, ale po filmovém půstu člověk vezme snad cokoliv. Navíc, když se podíváte na zahraniční trailerové reakce, všichni na film pějí ódy. Samotné posouzení nechám na vás, ale je pravda, že v kině by tento blockbuster mohl být kulervoucí.

Pokud se naše kina otevřou, tak film uvidíme 25. března. V tento den bude mít film premiéru ve všech kinech na světě. Hned den po té se ale také podívá na HBO MAX, který my budeme mít až na podzim. Chápu, vy si ten film stejně nějak opatříte. Nejsem si ale jist, jestli z domova dostaneme takový kýžený zážitek jako na velkém plátně. I když, proč by ne!

Film tu bude co nevidět. Nás ale také zajímá váš názor. Jak se tváříte na trailer vy? A máte v plánu si film pustit, či případně na něj zajít pak do kina?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Celkem 6 příspěvků v diskuzi
Chachan
před 11 týdny
To jsem nějak nepostřehnul... Každopádně, někdy jsou ty zápletky filmů docela průhledný a to...
Janca.W
před 10 týdny
Mechagodzilla... to asi raději nebudu komentovat :D
Atticus
před 10 týdny
:D Bylo mi to hned jasné.