1. 12. 2020

Filmový adventní kalendář 2020

Pojďte s námi luštit filmové hádanky a rébusy!

hlavní obrázek

Stejně jako v minulých letech, ani tentokrát vás neochudíme o příjemně strávený předvánoční čas, během kterého si budete lámat hlavu nad zapeklitými filmovými hádankami. Přichází advent a my vám jako dárek za vaši věrnost a pravidelnou aktivitu nadělujeme filmový adventní kalendář.

Na rozdíl od toho čokoládového zde nemůžete podvádět! Budeme vám servírovat pěkně jedno políčko denně, abyste své mozkové závity nezavařili najednou, ale hádanky si dávkovali postupně. Mrkněte na ně v noci před spaním nebo ráno před odchodem do práce a pokud vás nenapadne řešení na první dobrou, nechejte si hádanku uležet v hlavě. Nakonec určitě přijdete na to, že řešení je až úsměvně jednoduché!

Pojďte luštit advent!

Pro aktivní registrované hádankáře jsme si připravili speciální vlákno ve fóru. Můžete se zde chlubit, jak rychle jste přišli na řešení, nebo bědovat, že trvalo celý den, než vám odpověď docvakla. Jen prosíme, neprozrazujte ve fóru správné odpovědi ani ostatním neraďte. Není lepší pocit, než když po hodinách přemýšlení člověk bez cizí pomoci odpověď uhádne.

kam směřovat díky

Stejně jako v minulých letech, i tentokrát za hádankami stojí náš velký šéf fruiko, který je všechny vymyslel. Grafického zpracování se pak chopil jarddos.

Pokud se vám tedy hádanky líbí, pějte chválu směrem k těmto dvěma borcům, kteří si poděkování rozhodně zaslouží!

seriálové hádanky

Seriálový adventní kalendář má ještě delší tradici než ten filmový. Pokud vám tedy filmové hádanky nestačí a chcete zjistit, jak dobře jste na tom v orientaci v seriálových názvech, zamiřte na náš seriálový web SerialZone.cz, kde dostanete také jednu novou hádanku každý den ode dneška až do Vánoc.

Ještě než vás pošleme luštit, poprosíme, abyste o nás dali vědět do světa, aby i vaši přátelé a známí mohli spolu s námi luštit filmové a seriálové hádanky. Sdílení a doporučování je ten nejlepší dárek, který nám můžete dát, pomáhá nám růst a zvětšovat místní parádní komunitu filmových (resp. seriálových) maniaků a přátel :-) Za každé sdílení a doporučení moooc děkujeme!

A teď už běžte luštit hádanky a nezapomeňte nám říct, jestli jste se na ně letos těšili a jak těžké, či naopak snadné bylo první adventní okénko.

ragelly
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.
Poslední komentáře
Celkem 4 příspěvky v diskuzi
HansNovy
před 2 týdny
Tady články bohužel moc nevycházejí co se týče adventu tak jsem tu ještě žádný neviděl :(
prokedor
před 3 dny
To je pravda a je to škoda Seriálový už vyšel vůbec?
Janca.W
před 3 dny
Zdravím, řešení filmových hádanek je na Fruikovi, který je bohužel neustále zaměstnáván na...