19. 11. 2020

Wonder woman míří na stream a do kin

Konečně nějaké dobré zprávy. Druhého dílu této divoženky se přeci jen v prosinci dočkáme.

hlavní obrázek

Nejen kolem nás, ale také v tom filmovém světě zažíváme samé špatné zprávy. Neustále se přesouvají premiéry našich oblíbených filmů, nebo se pozdržuje samotné natáčení. A tak jsem rád, že konečně mám pro vás dobrou zprávu. Ta se týká druhého dílu Wonder Woman, která původně měla vletět se svým bičem do kin letos v prosinci, ale slýchávali jsme zprávy, že se tak nestane. A hádejte co? Stane se!

Wonder Woman 1984 se skutečně v prosinci tohoto roku podívá na světlo světa. Pokud si myslíte, že ji uvidíme v kinech, máte pravdu pouze na půl. Premiéra 25. 12. platí a to jak tedy pro kina, tak pro HBO MAX! Jasně, trochu teď toho nadšení opadlo, jelikož HBO MAX u nás nemáme v České republice k dispozici, ale snad by se nějakým zázrakem mohla dostat i na GO. Uvidíme. Co se týče kin, tak tam záleží, kde budou otevřená. Například v USA stále polovina kin běží, takže tam se Gal Gadot objeví také 25. 12.

Pokud se kina otevřenou u nás, tak i na české diváky se myslelo a my bychom se mohli premiéry dočkat 24. 12. Jestli ale kina stále zůstanou zavřená, možná bychom se přeci jenom mohli dočkat filmu na HBO GO – to jsou čistě spekulace. Tak jako tak, nějakým způsobem dvojka neohrožené hrdinky bude k dispozici. A to je skvělá zpráva!

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!