19. 10. 2020

Don’t Look Up - velmi ambiciózní projekt od Netflixu

Nikoliv příběhem, ale hereckým obsazením!

hlavní obrázek

Jak moc jsme vděční za Netflix. Jasně, ne vždy se mu vše podaří a jeho tvorba se občas dá označit za průměrnou, ale někdy dokáže příjemně překvapit. A to se rozhodně dá říci i o novince, kterou tato streamovací služba připravuje. Film sám o sobě by asi také zapadl do průměrnosti, ale ten herecký ansámbl, ten je skutečně něco.

Připravovaná novinka se jmenuje Don’t Look Up a její příběh bude vyprávět o dvou astronomech, kteří zjistí, že se k Zemi blíží ničivý asteroid a jeho dopad bude mít katastrofický následek. Pochopitelně se snaží varovat lidstvo. Ale pozor, nejedná se o vážný katastrofický film, ale nýbrž o komedii! Což je na tom to zajímavé. Zajímavější je ale herecké obsazení. A teď si držte klobouky, vybalím to na vás rovnou.

Ve filmu se objeví: Leonardo DiCaprio, Timothée Chalamet, Cate Blanchett, Johan Hill, Meryl Streep, Jennifer Lawrence, Matthew Perry a Himesh Patel. Kromě těchto slavných herců se zde objeví také hudební osobnosti, jako je Adriana Grande a Kid Cudi. Tak co na to říkáte? To je neskutečné množství slavných tváří, které máme rádi a umí skvěle hrát. A to vše na Netflixu. Velmi zajímavé!

Film pro Netflix natočí Adam McKay. Co se týče datu premiéry, tak to není uveřejněno, ale věřte, že tento projekt bude rozhodně pod drobnohledem. My se těšíme. A co vy?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!