16. 10. 2020

Jsou tu první reakce na duši od Disneyho

Duše nakonec vynechá kina a rovnou si to nakráčí na Disney +. Na co se můžeme těšit?

hlavní obrázek

Pokud se jen trochu zajímáte o filmy a vyhlížíte průběžně, co všechno má, nebo mělo, jít do našich kin, rozhodně neunikla vaší pozornosti ani Duše. Další pixarovský animák od Disneyho, který láká zajímavou látkou. Po vzoru ostatních i Disney se obává malých tržeb v rámci kin a proto Duši za pár týdnů v našich kinech neuvidíme, i kdyby se kina opět otevřela, ale animák si to rovnou namíří na stream. Bude totiž ke zhlédnutí na Disney+ a to v základním balíčku předplatného, žádné extra peníze jako v případě Mulan.

Proč ale Duši zmiňuju. Konečně totiž na ní máme první reakce novinářů a lidí, kteří měli tu čest a Duše jim byla představena. A dojmy? Všichni do jednoho byli jednoduše nadšení. Pochopitelně z obdobných předpremiér jsou nadšeni všichni, ale zde já sám věřím, že bychom se mohli skutečně dočkat zajímavého počinu. Co se vlastně chválí?

Nejvíce se vyzdvihoval příběh, který není tupá šablona napodobující ostatní animáky, ale má hlavu a patu. K tomu všemu by měl být příběh dojemný a tak zajímavý, že nadchne nejenom dětské diváky, ale také nás odrostlejší. Což je fajn!

K tomu všemu si přidejte skvělou technickou stránku a máte dokonalý animák na zimní večer. Co ale všichni neustále zmiňovali, tak byla hloubka příběhu a celého komplexního animáku. Duše se nebojí hrát na city a dokážete se u ní nasmát, ale také si poplakat. No, zní to zajímavě, ale my se raději přesvědčíme v prosinci, kdy Duše bude ke zhlédnutí na Disney+.

Co říkáte na první dojmy vy? A těšíte se na Duši?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!