4. 4. 2019

Herečka Melissa McCarthy bude superhrdinkou

Ano, i my tomu stále nevěříme, ale je to tak. Komediální herečka bude vrhat blesky.

hlavní obrázek

Ne, není to žádný opožděný aprílový žertík. Herečka Melissa McCarthy, která své uplatnění našla spíš v komediální sféře, skutečně bude superhrdinkou. Rozhodně ale nečekejte, že by se objevila po boku známých komiksových postav. Její film bude komedie. Což jste asi čekali…

K ní se přidá další herečka, Octavia Spencer, a obě dvě ztvární zcela normální průměrné ženy odpovídajících svému věku, které nějakým způsobem získají superschopnosti. Jestli bude Melissa poletovat nad mrakodrapy, nebo rozvlní své tělo v nadzvukové rychlosti – to netušíme. Jediné, co se o novince tak trochu ví, že obě ženy budou (vtipně) poznávat své nové získané schopnosti a možná svedou i boj s nějakým tím zlem.

Režie se chopí manžel Melissy Ben Falcone (režie Šéfka, Tammy) a jak je u této manželské dvojice zvykem, Melissa mu bude s filmem pomáhat. Hotové dílo nepoputuje na plátna kin, ale bude ke zhlédnutí na Netflixu. Kdy? To zatím nevíme. Snad se ale pořádně alespoň zasmějeme!

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!