28. 2. 2019

The Flash: Proč čekáme na film tak dlouho?

Sám představitel Flashe Ezra Miller vysvětlil, proč přípravy tak dlouho trvají a co od filmu můžeme čekat.

hlavní obrázek

Už to skoro bývá zvykem, že u příprav filmů od studia DC se vždy vyskytnou nějaké problémy a překážky. Sólovka nejrychlejšího muže světa není žádnou výjimkou. Přesto všechno se film stále plánuje. A o detailech se rozpovídal filmový představitel Flashe, herec Ezra Miller, s kterým jsme se poprvé seznámili ve filmu Liga spravedlnosti, kde bojoval po boku ostatních superhrdinů ze stáje DC.

Jelikož Ezra je celkem vytížený kluk – hraje ve Fantastických zvířatech – filmu s Flashem se nedočkáme dříve než v roce 2021. Kromě vytíženosti herce jsou dalším důvodem zdržení přípravy filmu. Sám Ezra v jednom z rozhovorů řekl, že se postupuje pomalým tempem a chce s tvůrci připravit pro fanoušky ten nejlepší superhrdinský film. Ano, silné řeči, ale lepší se věnovat delší dobu přípravám, než narychlo něco splácat.

Režii mají na starost John Francis Daley a Jonathan Goldstein. Kromě Ezry se ve filmu také objeví Kiersey Clemons a Billy Crudup. A co od filmu čekat? Na to odpoví sám Ezra Miller.

Mluvíme tu o vzplanutí úplně nového vesmíru. Není to jen DC multivesmír, je to multivesmír rychlíků (speedsters – pozn. redakce). A rychlíci jsou ti, kteří všechny části propojují. Protože Marvel je vesmír, že? Je to jeden velký svět se stejnými postavami. DC je ale multivesmír – vyprávěné příběhy v různých realitách s různými verzemi známých postav.

Dříve se spekulovalo o tom, že by film s Flashem, nazvaný Flashpoint, resetoval všechny příběhové linky a začalo se od znovu. Nyní se ale dočkáme jiného scénáře. Jak sám Ezra nastínil, budeme pokračovat dál a pokud by náhodou nedávalo něco smysl, vymluvíme se na zcela jinou realitu. Tak uvidíme, jak nakonec to všechno dopadne. Na samostatný film s Flashem se ale těšíme. A vy?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Celkem 1 příspěvek v diskuzi
cale
před 20 týdny
Já se upřímě v jejich filmech ztrácím. V tom propojení. Samostatně se mi líbí. Aquaman byl...