6. 2. 2019

To nejlepší ze Super Bowlu!

Sportovní událost roku přinesla nejenom spousty reklam, ale také TV spotů a trailerů. Zhlédněte je s námi v souhrnu.

hlavní obrázek

Největší sportovní událost roku přinesla spousty zajímavých spotů a trailerů. Jelikož jen vteřina vysílání stojí miliony korun, tak je pochopitelné, že některé filmy se dočkaly skutečně krátkých spotů, jiné naštěstí se předvedly více. Opět se jich tam vysílalo celkem dost a tak jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější. Který z nich se vám nejvíc líbí?

Avengers: Endgame

Svých pár vteřin slávy dostala nejočekávanější marvelovka letošního roku. Pochopitelně dřív se dočkáme Captain Marvel, takže ona dostala vteřin více, ale i těchto pár okamžiků s Endgame přináší několik nových a zajímavých záběrů. Tentokrát se spot nese ve znamení pomsty a naši hrdinové jsou jednoduše naštvaní. Těšíme se! Česká premiéra 25. 4. 2019

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw

Několik dnů zpět jsme dělali reakci na nejnovější trailer na tuto skvělou akční pecku ze série Rychle a zběsile. Původně jsme ji čekali na Super Bowlu, ale přišla dříve – což nám nevadí! I tak v sérii spotů se na spin-off RaZ místo našlo. Co na trochu jinak sestříhané ukázky říkáte? Česká premiéra 1. 8. 2019.

Captain Marvel

Jelikož premiéra se blíží, došlo i na Captain Marvel. Nic dlouhého, ale celkem zajímavě sestavený trailer, které nabízí několik nových záběrů. První marvelovka letošního roku. Těší se někdo z vás? Česká premiéra 7. 3. 2019

Kouzelný park

Trochu ubereme páru a mrkneme se na rodinný animák Kouzelný park. Vymýšlet atrakce zní jako velká sranda, ale ne vždy tomu tak je. Kouzelný park má v českých kinech premiéru 14. 3. 2019.

Alita: Bojový anděl

Na další snímek od Jamese Camerona (pro upřesnění, on psal scénář, režie je od Roberta Rodrigueze) dostáváme delší dobu spousty ukázek. Protože premiéra je ale už tento měsíc, i Alita se dočkala svého spotu. Vypadá to opět na skvělou akční podívanou. Chystá se někdo z vás do kina? Česká premiéra 14. 2. 2019

Toy Story 4: Příběh hraček

A ještě musíme zmínit poslední díl Příběhu hraček. Takový malý teaser jsme dostali celkem nedávno, ale teprve Super Bowl přinesl pár zajímavých záběrů. Nevíme jak vy, nás to ale nalákalo. Snad se čtvrtý díl populární dětské série povede. Česká premiéra 8. 8. 2019.


Trailerů a TV spotů pochopitelně přinesl Super Bowl daleko více. Diváci mohli vidět spousty reklam, z nichž byly některé skutečně vtipné (například na Hru o trůny), a také bylo k vidět několik trailerů na seriály. Který z výše uvedených trailerů se vám nejvíc líbí? Zajdete na něco do kina?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!