29. 1. 2019

Super Bowl se blíží - pro nás je to trailerová žně!

Každoroční Super Bowl přináší velké množství nových trailerů. Co přinese letos?

hlavní obrázek

Super Bowl je každoroční obrovitá událost, kterou ocení nejenom nadšenci do sportu, ale také my milovníci filmů. Na Super Bowl v Americe kouká snad každý a proto je to skvělá příležitost pro firmy propagovat své produkty. A toho využívají filmová studia. Spusta TV spotů, ale i delších trailerů. Každoročně tento den u nás vyhlížíme a letos to nebude jinak. Až trailery vyjdou, uděláme na ně tentokrát hromadnou redakční reakci. Takže se určitě stavte. Nu a na co se můžeme letos těšit?

Pát studií je potvrzeno a vysolili tučný šek, aby mohli své spoty a trailery vysílat. Pochopitelně mezi tyto patří gigant Disney. U něho se určitě můžeme těšit na trailer pro Avengers: Endgame a další záběry z Captain Marvel. Kromě komiksáren by se měly objevit ukázky připravovaného Aladina, Dumba či Příběhu hraček 4. A co vlastně Star Wars, které mají premiéru v prosinci letošního roku? Podle zahraničních zdrojů se zde trailer na ně neobjeví. Můžeme jen doufat, že to bude překvapení.

Co tu máme dál. Sám Dwayne Johnson potvrdil, že se můžeme těšit na záběry z Hobbs & Shaw, tedy ze spin-offu série Rychle a zběsile, který byl před několika dny dotočen. Také bychom se možná měli dočkat dalších ukázek na třetí díl Johna Wicka, blížící se Alitu, či reboot Hellboye.

Pak se ještě objevila nepotvrzená informace, že bude k vidění trailer na Řbitov zvířátek, filmovou adaptaci Kingova románu, či animák Wonder Park.

Trailerů a spotů bude k vidění určitě spousty. My sami se moc těšíme až vám sdělíme naše pocity. Snad to bude stát za to! A co vy? Jaké trailery myslíte, že tento tok uvidíme? A na jaké se těšíte?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!