25. 1. 2019

Oblíbená dvojka hlásí comeback na velká plátna

Tentokrát ale nepůjde o obyčejný animák. Půjdeme po vzoru Lvího krále či Knihy džunglí.

hlavní obrázek

Nové filmové dobrodružství nejznámějšího kocoura s myší se začne natáčet toto léto, tedy rok po oficiálním ohlášení. Nyní se ale nebude jednat o žádný další animovaný díl, převážně určený pro malé děti. Studio Warner Bros. chce skloubit CGI s živým prostředím. Jednoduše popsáno, prostě to bude vypadat jako letošní Lví král, Dumbo či nedávná Kniha džunglí . Část hraná, část digitálně.

Přesný datum natáčení nám zatím není známý, ale mělo by se jedna o léto letošního roku, a prvotní práce vypuknout v Anglii. Na post režiséra byl vybrán Tim Story, který natočil starou Fantastickou čtyřku a její následné pokračování. Akorát dokončil Shaft a kromě Toma s Jerrym bude pracovat na filmové adaptaci stolní hry Monopoly. A jak to vypadá s příběhem u Toma a Jerryho? Vyšla rovnou oficiální synopse.

Ve stěnách velkého domu v New England žije myš jménem Jerry. Spolu se starším párem, který dům obývá, žije poklidným životem. Pak ale starší pár umírá a jejich dům je prodán novým mladým majitelům. Když se nastěhují, je Jerry rozhodnut je z domu vyštvat ven. Mladý pár se ale nenechá jen tak vyhodit a vezmou k sobě do domu potulnou kočku jménem Tom, který jim má s mrňavým škůdcem pomoci. Začne epická bitva o dům, tak jak ji dobře známe. Nakonec ale přesto budou tito dva muset spolupracovat, aby rodinu ochránili před nebezpečím zvenčí a poznají nové hodnoty, jako je rodina a přátelství.

Synopse zní velmi obyčejně, ale nezapomínejme na to, že tentokrát to nebude kreslená epizodka, ale vysokorozpočtový film s herci a pořádnou grafikou. Snad to bude velmi živé a akční dobrodružství, které ocení nejen děti, ale i my odrostlejší. Přeci jen podobně natočené snímky se vcelku povedly.

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!