18. 1. 2019

Peter Parker se vrací aneb co na něj říkáme?

Tak jsme se přeci jen dočkali. Co na trailer říkáme u nás v redakci? Pusťte si ho s námi.

hlavní obrázek

Trailer na třetí letošní marvelovku konečně dorazil mezi nás. V redakci jsme si jej společně pustili a opět jsme se rozhodli se s vámi podělit o naše pocity a dojmy. A jsou jednoduše nadšené! Pokud se nepletu, tak v rámci redakčních reakcích jsme tu neměli lepší ohlasy. Dá se říci, že každý z nás je nadšený a není se čemu divit. Trailer vypadá fakt cool. Pokud jste ho ještě neviděli, níže je pro vás připraven s dabingem. A nezapomeňte nám opět říci, jak se trailer líbí vám. Jste stejně nadšení, nebo máte zcela jiné názory?

Trailer ke zhlédnutí

Co na trailer říkáme v naší redakci?

Marvel opět umí. Spider-man je rozhodně jedna z nejzábavnějších postav Marvelu, která je natolik jinde než třeba Captain America nebo Iron man, že bych byl smutný kdyby Marvel nevyužil detailů jako je dvojí identita nebo školní život. A když se vrátí Nick Fury a ještě k tomu se objeví Mysterio, tak si nemám důvod na nic stěžovat. Zábavné, svižné, těším se. 80%

Folky – 80 %

Tak tohle bude jízda! Tentokrát nám nebude hostovat Iron Man, ale Nick Fury, který poskytne Spideymu pár zajímavých oblečků. Jake Gyllenhaal jako Mysterio vypadá hustokrutopřísně! Chemie mezi Peterem a Michelle je bombastická! V tomto pokračování nebudeme omezení zasazením v New Yorku (a Washingtonu, D.C.), ale navštívíme několik evropských historických měst včetně Prahy. Toto rozhodnutí však vytváří pár problémů, které vám určitě nemusím vysvětlovat… Taky musím poznamenat to, že ten český dabing je fakt příšerný!

Micuda98 – 90%

Tohle se mi líbilo hodně. A to nejsem nijaký extra fanda Marvel filmů. Dokonce i to CGI je takové přirozené. Superpadouchů plný trailer i místo na nějaký ten vtípek tu je, takže trailer má u mě za jedna. Takhle by to mělo vypadat.

Fruiko – 100 %

To jsem upřímně nečekal. Trailer na Endgame nás jen polechtal, ale tento na nové dobrodružství pavoučka nás rovnou posadil na zadel. Opět nechybí typický marvelovský humor, dobře zvládnutá akce a známé postavy. Škoda, že se tu opět nemihne Iron Man jako v prvním dílu, ale nemůžeme mít zase všechno. Vypadá to skvěle, je to hravé, vtipné, akční. Nemám s tím sebemenší problém a moc se do kina těším. Letošek pro milovníky Marvelu bude lahoda. Těším se další trailery.

Atticus – 90%

CELKOVÉ HODNOCENÍ TRAILERU NAŠÍ REDAKCÍ: 90%

Tak takto reagujeme na trailer my v naší redakci. Jak se líbí vám? Dejte nám vědět v komentářích, nebo pomocí ankety!

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!