14. 1. 2019

Pokračování Sociální sítě? I to se může stát.

Scénárista filmu se rozpovídal a rád by dvojku natočil. Stál by o to však někdo?

hlavní obrázek

The Social Network, tedy film o vzniku Facebooku a jeho zajímavých začátcích, si zažil svou chvilku slávy v roce 2010. Zpracování příběhu o nejznámější sociální síti na světě dostalo 3 Oscary, 4 Zlaté Glóby, 3 ceny Bafta a spousty jiných ocenění. Nikoho asi nenapadlo, že bychom se někdy mohli dočkat pokračování. V tu dobu to znělo nelogicky, podobně, jako byste chtěli sequel Velké hry, nebo Zakladatele. Jenže, dvojka The Social Network by fakt klidně vzniknout mohla. Jak to?

Facebook si od svého vzniku prošel úctyhodným vývojem, takže v oblasti změn a vymožeností je co vyprávět. Také by se ale film nemusel zaměřit jen na to pozitivní. Však nedávno jsme tu měli skandál o zneužití osobních dat. Jednoduše, dalo by se na čem stavět. A kdo by film vůbec chtěl natočit? Studio se k tomu zatím nemá, ale nechal se slyšet scénárista původního filmu Aaron Sorkin, že by do toho šel. Máme pokračování teda čekat? Uvidíme, ale Sorkin by to dokázal hravě. Jeho režijní debut v podobě Velké hry nás velmi zaujal. Jakmile se Sorkin se studiem domluví, dáme vám vědět.

Co ty na to? Chtěl bys dvojku Sociální sítě?

Chtěli byste pokračování The Social Network?
Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Celkem 2 příspěvky v diskuzi
Micuda98
před 21 týdny
Neviděl jsem ani původní film. Takže Velká hra je režijní debut... na ten film se musím podívat...
Atticus
před 21 týdny
Rád jsem udělal radost. :D