19. 9. 2018

Loki se vrací na obrazovky - ne, nemyslíme další avengers!

Kromě jeho se dočkáme hrané verze Lady a Tramp či příběhu Scarlet Witch. Co to všechno má společné?

hlavní obrázek
Pro jistotu upozorňujeme, že článek obsahuje spoilery k filmu Avengers: Infinity War.


O čem, že je to řeč? Mluvíme o připravované streamovací službě od společnosti Disney. Ta by měla fungovat ve stejném principu jako Netflix a pochopitelně před samotným spuštěním je potřeba mít pár es v rukávu, které nalákají diváky, aby si jejich službu zaplatili. Delší dobu se ví, že tato služba nabídne například hranou verzi klasické pohádky Lady a Tramp, nebo hraný seriál ze světa Star Wars. Tím se ale nekončí. Marvel si chce také ukousnout z koláče a proto připravuje dva velké projekty, které s Disney díky této službě uskuteční.

Jedním z těchto projektů je příběh o Lokim, bráchovi Thora, který se objevil ve spoustě marvelovkách, ale nikdy neměl samostatný film. Což já považuji za škodu! Nyní se jeho příběhu přeci jen dočkáme a tak trochu zabloudíme do vod Serialzone, protože nás s Lokim nečeká film, ale minisérie. Nepropadejte zoufalství, tím totiž nekončíme. Každý díl by měl být kvalitou roven celovečernímu filmu a navíc, což je asi to nejhlavnější, si Lokiho zahraje opět herec Tom Hiddleston. Jak my, kteří jsme viděli Avengers: Infinity War víme, Thanos Lokiho zabil a tak všechny asi napadne otázka, v jakém období bude Lokiho nový příběh zasazen. Uvidíme, co přinesou události čtyřky, která nás čeká za rok, ale těch možností je přeci jen víc.

Kromě Lokiho se dočkáme ještě jedné postavy ze světa Avengers a to konkrétně Scarlet Witch. U ní víme jen to, že by si ji také měla zahrát Elizabeth Olsen a také půjde o minisérii. No, zní to všechno zajímavě a streamovací služba má našlápnuto velmi slušně. Pochopitelně se chystá spousta jiný projektů a mnoho filmů, ale v tuto chvíli je plánovaná minisérie o Lokim a Scarlet Witch tou nejžhavější novinkou.

Chtěli byste vidět minisérii o těchto dvou postavách?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!