14. 8. 2018

Aquaman se konečně ukázal v celé své kráse

Pozdě, ale přece. Je tu další díl oblíbené trailerové reakce. Co na Aquamana říkáme my? A jak se líbí vám?

hlavní obrázek

Pán všech moří, oceánů, ryb, kosatek a všechno co se hýbe pod vodami, je tady se svým prvním pořádným trailerem! Ano, uvědomujeme si, že ukázky jsou na souši už nějakou tu dobu, ale rozhodli jsme se i tak nepřipravit vás o další redakční reakci, když je tak oblíbená. Opět si můžete zhlédnout níže trailer (nebo si jej připomenout) a porovnat svůj názor s těmi našimi.

Jason Momoa se opět vrací do role Aquamana, ve které už zazářil v Lize spravedlnosti. Tentokrát uvidíme jeho zrod, poznáme rodinu, přátele a konečně s ním prožijeme pořádné první podvodní dobrodružství! Česká premiéra je 20. 12. letošního roku a s upřímným srdcem jej můžeme oznažit za nejočekávanější film konce roku 2018. Napraví si opět DC svou reputaci, nebo je tato loď už dávno potopená?

Trailer ke zhlédnutíCo na trailer říkáme v naší redakci?

Zdá se mi, že v DC opravdu neví, co dělají. Nejvíc se jim vyčítá digibordel a oni do traileru na svůj nejnovější film (ze kterého po Lize spravedlnosti opravdu potřebují mít hit) nacpou defakto jen digibordel. A to ani nijak hezký nebo zajímavý. A obalí to příběhem vykradeným z Black pantera, který ani sám o sobě není nijak zajímavý. Ošklivý trailer, který mi v návštěvě kina leda zabrání..

Folky – 50 %

Tak to teda vypadá, že DCEU chytá konečně druhý, ne-li (vložte libovolnou řadovou číslovku) dech. DC nám znovu dokazuje, že umí udělat skvělé sólovky, a né týmovky. V komentářích pod trailerem jsem viděl hodně stížností na CGI, které mi přišlo rozhodně lepší než u Black Panthera. Asi to bude tím, že neznám světové oceány tak jako travnaté planiny. No a samozřejmě Jason Momoa a jeho drsňácký hlášky, na kterých celý tento film stojí!

Micuda98 – 80%

Teď jsem zrovna čerstvě nakoukal Marvel, tak mám přímé srovnání, ale pro Aqumana zatím alespoň podle trailerů nedopadá moc dobře. Trailer nemá moc šťávu a dokonce se mi zdálo, že jsem místy zahlédl dost hnusné CGI, za které by se nejspíš styděli i ve videoherním průmyslu. Všechno sice hezky vybuchuje a poletuje vzduchem, ale nakonec stejně vždycky jde o příběh a na ten trailer moc nelákal.

Fruiko – 50 %

Sólovky pro DC jsou silnou zbraní. Ukázala nám to Wonder Woman, proč by to nedokázal i Aquaman. V Lize spravedlnosti se předvedl jako celkem sympoš, takže jsem na jeho samostatné dobrodružství zvědaví. A jak se po zhlédnutí traileru těším? Sám se divím, ale hodně. Konečně to má nápad, má to spád, je to vtipné a hlavně zajímavé. Přiznávám, že digitální zpracování mě nějak nenadchlo, ale je to jen trailer, kdo ví, jak to bude vypadat v kině. Má to spoustu skvělých záběrů a svěžích nápadu. Jop, toto jde, do kina rozhodně jdu. Kéž by takto vypadaly všechny filmy od DC.

Atticus – 80%

CELKOVÉ HODNOCENÍ TRAILERU NAŠÍ REDAKCÍ: 65%


Tak takto reagujeme na trailer my v naší redakci. A co vy? Určitě jste ho už viděli. Líbil se? Zajdete v prosinci do kina? Nebo vás poměrně zatím nekvalitní efekty odrazují?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Celkem 2 příspěvky v diskuzi
cale
před 48 týdny
Super! Nejlepší články. to mě baví!!!!
sarhod
před 48 týdny
Vypadá to zajímavě, dám tomu šanci:)