25. 5. 2018

Vítáme ho zpět! Boba Fett se vrací s vlastním filmem!

Sólovka pro nejznámějšího nájemného lovce ze světa Star Wars. Kdo natočí a kdo si ho možná zahraje?

hlavní obrázek

Jako blesk z čistého nebe přišla zpráva o dalším připravovaném spin-offu ze světa Star Wars. Nedávno jsme se dozvěděli, že se (ne)oficiálně připravuje sólovka Obi-Wana Kenobiho a po premiéře Solo: Star Wars Story si spousta zarytých fanoušků přálo, aby měl svůj film také Lando Calrissian, kterého nově ztvárnil herec Donald Glover. To je samozřejmě jen zbožně přání fandů, které se určitě teď a ani v blízké budoucnosti nesplní. Ale můžeme si chrochtat blahem nad jinou postavou. Svůj film dostává Boba Fett!

Všichni filmový fanoušci Star Wars znají Boba Fetta jako upraveného klona nájemného lovce Jango Fetta. Boba, který převzal po svém otci jeho řemeslo, jsme ve vší parádě viděli v epizodách V. a VI. A teď dostane pro sebe celovečerák. Kromě této příjemné zprávy víme také, kdo film natočí, a volba padla na režiséra Jamese Mangolda. Ten nám přinesl nedávno úspěšného Logana. Uvidíme, jak si s lovcem, který toho moc na plátně nepronesl a jen se ukrýval za maskou, popere.

Kdo by si Boba Fetta mohl zahrát? Zatím oficiálně nikdo není v hledáčku, ale herec Dwayne Johnson pronesl, že on by se této roli vůbec nebránil a fandové tohoto svalovce se toho chytli. No, za mě by to asi nebyla dobrá volba. Uvidíme, koho si nakonec James Mangold vybere a určitě vás o tom budeme hned informovat.


Tak jsme se dočkali, bude mít svůj film, jak se dlouho už plánovalo. Co vy na to? Chcete ho vůbec?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Celkem 2 příspěvky v diskuzi
Fruiko
před 34 týdny
Taky si tam nedokážu Dwayna moc představit.
Atticus
před 34 týdny
Pokud bude mít celý film helmu, tak je to asi jedno :D