15. 5. 2018

Katastrofa pro další díl rychle a zběsile?

Občas stačí jedna změna v tvůrčím týmu a může být vymalováno.

hlavní obrázek

Devátý díl populární série je pochopitelně stále v plenkách, navíc se ho dočkáme až v dubnu roku 2020, ale přípravy probíhají už teď. Například víme, že režie se ujímá po lehké přestávce Justin Lin, který s natáčením rychlých a zběsilých aut zkušenosti má – dohlížel na čtyři z nich (Rychle a zběsile: Tokijská jízda , Rychlí a zběsilí , Rychle a zběsile 5 a 6). Další jistotou vždy byl scénárista Chris Morgan, který psal pro všechny díly z celé série počínaje od Tokijské jízdy. A to se právě změní. Chris Morgan už devítku nenapíše.

Novým, který se toho ujme, je Daniel Casey. Že vám jeho jméno nic neříká? No, to bude tím, že zatím napsal scénář jen k sci-fi filmu Kin, takže filmové zkušenosti z tohoto týpka moc nesrší, ale doufáme, že se předvede a napíše něco božího. Jo, osmička se bude těžko překonávat. Co ale Chris Morgan? Ten daleko od značky naštěstí neodejde, protože bude psát spin-off s Hobbsem a Shawem, který má premiéru příští rok. Tak snad se jak devátý díl, tak i odbočka povede.

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Celkem 2 příspěvky v diskuzi
Chachan
před 6 dny
Kolik dílů to ještě bude mít, než někdo konečně pochopí, že je to minimálně od 4. dílu totální...
Atticus
před 6 dny
Pokud nebudeme počítat nějaké odbočky, tak se bude končit desátým dílem.