10. 5. 2018

Dvojka Bright ve stylu krásky a zvířete?

Netflix konečně pohnul s připravovaným Bright 2. Máme čekat stejné obsazení? A kdo film natočí a napíše scénář?

hlavní obrázek

Pokud se vám nedávná vánoční nadílka v podobě netflixového filmu Bright líbila, můžete vyhlížet pokračování. Tyto plány nám Netflix prozradil už v lednu a zároveň potvrdil, že do hlavních rolí se vrátí Will Smith jako Daryl Ward a Joel Edgerton coby Nick Jakoby. Zda-li se objeví ještě někdo další z prvního dílu, to zatím netušíme, ale je to pravděpodobné. Zároveň se také vrací David Ayer, který umístí znovu svou zadní část do režisérského křesla a bude na film dohlížet. Kromě potvrzení režiséra jsme se také dozvěděli, kdo nám napíše scénář.

Možná jste už poznali z nadpisu článku, tím vybraným je Evan Spiliotopoulos, který napsal scénář k loňskému kasovnímu trháku Kráska a zvíře . Pochopitelně napsal scénář i k jiným známým filmům (například Sněhurka a lovec či Hercules), ale loňský reboot pohádky je asi tím nejzajímavějším na čem se tento scénárista podílel. Snad mu práce půjde od ruky a dostaneme zajímavý svět namíchaný různými rasami jako předtím.


Viděli jste Bright a líbil se vám? Chtěli byste pokračování?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!