29. 4. 2018

Skvělé ohlasy pro Aquamana a další novinky

Týdenní souhrn je tu. Co se v nedávných dnech ve filmovém světě stalo? Připomeňte si to s námi!

hlavní obrázek

S týdenní přestávkou se vrací vaše oblíbená rubrika Týdenní souhrn, která se zaměřuje na filmové aktuality a všemožné filmové novinky a zprávy. Převážnou většinu z nich můžete vídat v bleskových zprávách, ale určitě oceníte možnost si všechny nedávné novinky na jedné hromadě znovu připomenout. Taktéž to poslouží vám, kteří u nás ještě profil nemáte (nechápu! :)) a nedostanete se tak na bleskové zprávy do Timeline – proto bych vám doporučil se u nás zaregistrovat. Blesková zpráva hned k zobrazení, to je jedna z výhod registrace u nás. No dobře, přestanu lákat a pojďme se podívat na to, proč jsme se tu dneska všichni sešli.

Best of bestI když všude slyšíme, vidíme a cítíme Avengers: Infinity War, nesmíme zapomínat na další skvělé filmy. Jeden z nich se blíží do našich kin. Určitě jste z mého tichého psané poznali, že mám na mysli Tiché místo, které má premiéru v českých kinech už od tohoto čtvrtka. Emily Blunt a její skutečný manžel John Krasinski, už jen z důvodu těchto jmen se návštěva kina nemůže odmítnout! Novinka v USA běží už nějaký ten pátek a jedná se jednoduše o trhák. Rozpočet jen 17 mega a zatím výdělek přes 235 milionů dolarů. Neskutečné! A když se oslík tak dobře třese a padají z něho zlaťáčky, proč s ním netřást dál. Bude dvojka! Samotný John Krasinski, tedy herec a režisér v jedné podobě, to oficiálně potvrdil. Svět bez zvuku je velmi zajímavé místo, kde se toho může hodně odehrávat. Jsem zvědavý, co se z toho vyvine.

Malý tělesně, velký filmově. Před několika dny nás opustila další herecká hvězda. Tentokrát Verne Troyer. Jméno vám možná nic neřekne, ale jakmile herce uvidíte, hned je vám jasné, které role ztvárnil. Měřil totiž neskutečných 81 cm. A díky tomuto handicapu získával role ušité přímo pro něj. Vidět jste jej mohli v Mužích v černém. Výraznější role pro něj byla ale v Harrym Potterovi. Co ho nejvíc proslavilo, byly filmy Austinem Powersem, kde si zahrál Mini-Me. Jeho seznam hereckých rolí je pochopitelně obsáhlejší, a proto filmový svět prožil další ztrátu. Poslední dobou herec trpěl na deprese a často pil. Tato kombinace většinou moc dobře neskončí.

DC aktuálně musí šíleně trpět. Marvel zažívá žně v podobě Infinity War a DC si může o takové to týmovce nechat jen zdát. Ruku na srdce, Liga spravedlnosti byla fajn, ale nic světoborného to nebylo. Jedna věc se ale DC povedla a tou je Wonder Woman. Ano, sólovky jsou lepší, ty se jim daří. A proto horlivě vyhlížíme Aquamana, jenž se nám poprvé představil právě v Lize spravedlnosti. Protože tam nebyl sám, neměl tolik času nás oslnit, ale to se změní v prosinci tohoto roku, kdy jde do kin jeho sólovka. Trailer zatím čekat nemůžeme, je to ještě daleko, ale aktuálně na CinemaConu v Las Vegas byly některé záběry divákům puštěny. A co oni na ně? Prý je to fantastické a zatím nic takového DC nenatočilo. Navíc, věrné komiksům a záběry ukázaly skutečně krásné podvodní scenérie. No, pokud to nejsou podplacení diváci, máme se na Vánoce asi na co těšit.

Xander Cage se vrátí! Znovu v podání herce Vin Diesela a zase obklopen nereálnou a přemrštěnou akcí. Kdy film uvidíme? Snad v roce 2020, protože pouhé natáčení začne letos v prosinci. Projekt si bere na starost D.J. Caruso, který nám přichystal například film Jsem číslo čtyři či Oko dravce.

Další novinky

Sebevražedný oddíl 2 stále žije! Určitě všechny fanoušky této party potěší nejnovější zpráva, že natáčet se pravděpodobně začne v roce 2019 a zároveň by sequel měl mít premiéru hned další rok potom.

Jak vycvičit draka 3 dostává oficiální název. V originále se bude třetí díl populárního animáku jmenovat How to Train Your Dragon: The Hidden World.

Třetí díl ze série Gremlins nakonec nebude klasické pokračování, ale bude se jednat o reboot. Potvrdil to sám Chris Columbus, který bude film režírovat a zároveň v roce 1984 napsal pro první díl scénář.

Pokračování průměrné animované adaptace úspěšné mobilní hry Angry Birds se začíná rýsovat oznámením prvních hlasů, které ve filmu zazní. Na dvojce se tedy budou podílet spíše ne moc známá jména jako Leslie Jones, Sterling K. Brown nebo Lilrel Howery. Premiéra Angry Birds 2 je stanovena na 20. 9. 2019.

The Tommyknockers: Adaptaci S. Kingova románu si bere na starost režisér James Wan.

Potvrzena premiéra filmu Jumanji 3. Do kin dorazí v prosinci roku 2019.

Wonder Woman 2: Příběh se bude odehrávat v 80. letech a ve filmu si může střihnout cameo herečka Lynda Carter, která tuto hrdinku ztvárnila v roce 1975 ve stejnojmenném seriálu.

Michelle Pfeiffer míří do připravované dvojky Maleficent (Zloba – Královna černé magie). Zahraje si královnu po boku A. Jolie, Elle Fanning a Eda Skreina.

Ženy na režisérských křeslech: Hledá se režisérka pro sólovku Black Widow a další Star Trek nakonec nenatočí Quentin Tarantino, ale S.J. Clarkson. Quentin Tarantino ale i přesto Star Trek natočí. Bude to další film, tentokrát bez jakýchkoliv vazeb na aktuální sérii.

Trailerové okénko aneb na co se těšit

Bolí oči od čtení? Zkuste si pustit pár trailerů na novinky, které se blíží do našich kin. Které z ukázek se vám nejvíce líbili? Dejte nám vědět dolů do diskuze! Tak zas ta týden!

My jsme … Venom!

Konečně jsme se dočkali pořádného traileru na Venoma, kterého nám ztvárňuje charismatický Tom Hardy. Komornější zpracování, skoro horor. Navíc, na tento trailer jsme udělali redakční reakci. Jak se nám líbil? Zjistíte zde.

Hrdina jak má být

Před týdnem jsme dostali finální trailer na oblíbeného hrdinu Deadpoola. opět spoustu akce, krve, ale i humoru, sprosťáren – prostě všeho, co Deadpoola dělá tak cool. Premiéra už v květnu!

Denzel Washington v nejlepších letech

A je tu zase. Sympaťák od přírody, ale u něj byste si to rozházet nechtěli. Pokračování oblíbeného akčního filmu Equalizer s Denzelem Washingtonem. Premiéra 16. 8.

Která z novinek vás nejvíce zaujala? Těšíte se na nějaký připravovaný film? Dejte nám vědět!
Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!