6. 4. 2018

Johnny English je zpět! První trailer + naše reakce!

Podívejte se s námi na návrat největšího detektiva pod sluncem. Navíc, co na trailer říká naše redakce?

hlavní obrázek

Rowan Atkinson se vrací v jedné ze svých nejvýraznějších rolí. Uběhlo sedm dlouhých let, kdy v kinech řádil tento herec jako Johnny English naposledy a nyní se potřetí pokusí diváky nalákat na (ne)kvality a (ne)schopnosti slavného detektiva. Po jeho boku uvidíme Olgu Kurylenko a režii si vzal na starost David Kerr, pro kterého třetí díl Johnnyho Englishe bude jeho celovečerní prvotina. Tak snad se mu to povede. Celý český název je Johnny English znovu zasahuje a premiéra bude 25. 10. 2018.

Malou ochutnávku jsme obdrželi už před dvěma dny, ale teprve včera k nám dorazil plnohodnotný trailer, který si můžete pustit níže s českými titulky. Tím ale nekončíme. Trailer jsme si pustili i my u nás v redakci a rádi se s vámi podělíme o naše pocity, poznatky a hlavně názory. Souhlasíte s námi? Nebo máte na trailer zcela jiný pohled?

Trailer ke zhlédnutí

Co na trailer říkáme v naší redakci?

Fruiko

Johnny je zpět! A podle toho, jak na vás působí tohle zvolání, tak takové pro vás budou i pocity z traileru. Jedničku jsem miloval, dvojku mám v mlze, ale i tak se na Johnnyho i na jeho dekádu staré frky těším. Některé jsou horší (virtuální realita, člun), některé sic ohrané dokážou pořád vyvolat alespoň drobný úsměv na tváři (skok do vody, co není vodou, sepnutá saka). A navíc je tu pomrknutí na fanoušky bondovek v podobně pravé Bond girl! Za mě dobrý.

Micuda98

Akce a britský humor, co víc si jen přát? Výuka svádění byla skvělá. Magnetické boty jakbysmet. I trochu klišoidní přepad do vody s tvrdým dopadem. Jediné co se mi nelíbilo, bylo využití VR headsetu. Jak to sakra má jako fungovat? Vždyť by nevěděl kam jít a kde kdo stojí. Celkově se mi, ale trailer líbil.

Janca.W

Na začátek je asi dobré říci, že první ani druhý film o nejlepším agentovi světa jsem neviděla, takže nemám srovnání, jestli trailer k třetímu dílu vypadá lépe než předchozí, nebo série směřuje spíš do kytek. Každopádně jsem se při sledování občas i zasmála, což se mi u bláznivějších komedií nestává často, takže je pro mě trailer vcelku příjemným překvapením. Obávám se ale, že v samotném filmu bude potom přihlouplých vtipů příliš a úsměv člověku velmi rychle ztuhne na tváři. Dobré nápady tam ale jsou, dítka se sklenkami na Martini či francouzští cyklisté se rozhodně povedli a navíc je to celé roztomile britské, takže dám nakonec nejspíš Englishovi šanci. Tedy do kina mě tato ukázka přeci jen nenalákala, ale domácí gauč by mohl filmu slušet.

Ještě taková řečnická… také v Rowanu Atkinsonovi vidíte stále Mr. Beana? Pořád se od této postavy nedokážu odpoutat. Jakmile se ten mužský dostane do komedie a začne se pitvořit, vzpomenu si na posmrkané kapsy, šuplík, nůžky a bezhlavého medvídka či hlavu nacpanou v monstrózním krocanovi. Mr. Beana mám ráda, ale možná by se mohl tento herec soustředit více na dramata. V Maigretovi ukázal, že mu opravu jdou…

Atticus

Johnny English už potřetí, tomu se mi ani nechce věřit. Ano, první dva díly jsem viděl, a pamatuji si, že jsem je hodnotil nějak tak průměrně, ale nemohu si vůbec vzpomenout, o čem byl příběh a zda jsem se u toho nasmál (jen si pamatuji tu známou scénu s vozíčkem). Naštěstí to nenavazuje (snad), takže si budu moct užít i další díl.

Trailer vypadá dobře. Opět se to krásně dělí na velmi vtipné scény a na ty horší. Bojím se ale toho, že opět trailer vytasil své nejlepší zbraně a samotný film už s ničím lepším nepřijde. Ale třeba se pletu, což by byla ta lepší varianta. Pobavila mě virtuální realita a scéna z lodi. Ostatní jsou spíš průměrné vtípky, které dokáží jen vyloudit cuknutí koutky, ale nic víc. Uvidím, zda mě to tolik zláká, abych zašel do kina, nebo si počkám na placku. Ale trailer mě zaujal.

Esgalnor

Jedničkou i dvojkou nepolíben, nějak jsem nevěděl, co přesně si pod „komediální Bondovkou s panem Beanem“ představit. No a ve finále jsem si to tipl vlastně vcelku přesně. Trailer je řemeslně kvalitní, vizuál je fajn, střih též, nicméně celý stojí a padá na Atkinsonovi. Tipuji, že půjde o film typu „love it or hate it“, ten humor balancuje na pomezí vtipnosti a trapnosti, v ukázce to však šlape skvěle a mě ten film zajímá hned o něco víc.

A jak se trailer líbil vám? Zajdete do kina?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!