21. 3. 2018

Znovuzrození Matrixu - jak to s ním vypadá?

Nedávno jsme se dozvěděli, že Matrix stále neřekl poslední slovo. Co víme teď?

hlavní obrázek

Už je tomu skoro rok, co jsme se dozvěděli převratnou novinku, že se plánuje obnovit Matrix. Určitě si dokážete představit, jakou vlnu kritiky toto rozhodnutí s sebou přineslo. Není se čemu divit, jelikož podobné restartování známých a skvělých filmů převážně nikdy dobře nedopadne. Čest výjimkám! Však si to představte. Matrix znovu – slyšíte jak absurdně to zní? Naštěstí si to neuvědomují jen diváci.

Zak Penn, to je člověk, který napsal scénář pro aktuální Ready Player One: Hra začíná či třetí díl X-Menů, s Matrixem stále počítá. Jak sám řekl, není tak hloupý, aby restartoval celou značku. Proč začít od začátku, když už si někdo tu práci dal a fungovalo to dobře? Proto s úlevou na srdci můžeme říci, že nás nečeká restart série a ani další pokračování, ale zcela nový film ze stejného světa, kde pobíhal Neo a uhýbal střelám. Těch možností je skutečně hodně a lehce to připomíná další trilogii Star Wars, kde dostaneme nový příběh s novými hrdiny. Pochopitelně to jsou jen plány a dlouhodobé projekty, ale vypadá to zatím, že jsme na dobré cestě.

Co na to říkáte vy? Raději byste chtěli reboot Matrixu, nebo oceníte další film ze stejného „vesmíru“?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Celkem 3 příspěvky v diskuzi
Janca.W
před 139 týdny
Teda ta krize invence, která teď hýbe filmovým průmyslem, je úplně šílená. Matrix miluji, viděla...
Fruiko
před 139 týdny
Dokázal bych si představit něco jako bylo Rogue One: Star Wars Story, takže jak se připravovali,...
Anomálie
před 139 týdny
Něco mi říká, že tohle nedopadne dobře. A nějak si nedokážu představit, jak by to chtěli do světa...