9. 3. 2018

Vin Diesel jako akční hrdina Bloodshot!

Vin Diesel vstane z mrtvých a s vylepšeným tělem se nenechá nikým zastrašit.

hlavní obrázek

Vin Diesel díky svému talentu, vzhledu a robustní postavě získává role akčních hrdinů velmi snadno. Díky tomu ho můžeme znát jako Dominica Toretta, Xandera Cage, Riddicka či Tooropa. Jeho nejprofláknutější postavou samozřejmě zůstává Dom ze série Rychle a zběsile, ale také jste ho mohli vidět ve snímku od Stevena Spielberga Zachraňte vojína Ryana , nebo slyšet jeho hlas v originálním znění jako Groota ze Strážců Galaxie. Plány do budoucna herec rozhodně má, však se minimálně připravují další dva díly Rychle a zběsile a zároveň se proslýchá, že bychom se mohli dočkat dalšího filmu s Xanderem Cagem. Nyní se ale Vin Diesel upsal pro jiného akčního hrdinu.

Studio Sony chce totiž natočit film podle komiksu z roku 1992, který vytvořil Kevin VanHook, Don Perlin a Bob Layton. Vin Diesel, který si se studiem již plácl, si zahraje bývalého vojáka Ryana Garrisona aka Bloodshota, kterému v krvi běhá miliony nanorobotů. Kromě technicky vylepšeného těla má schopnost se regenerovat, má ohromnou sílu, vylepšené reflexy, je zatraceně rychlý, může měnit svou hmotnost, strukturu ostatních věcí a střílí jaderné zbraně. Prostě dokonalý stroj na zabíjení. Samotný příběh a zápletka není známá, přeci je to projekt v plenkách, ale dle všeho by si Bloodshot neměl ze svého života nic pamatovat a začne hra na pravdu. K tomu si přidejte pomstu za zpackaný život a máte celovečerní film.

Každopádně, první plány na rozběhnutí filmu by měly vypuknout již v tomto červnu a film by měl být natočen ještě letos. Tvůrci chtějí, aby byl film ve stylu původního Terminátora, Robocopa či Total Recallu. Prostě by to mělo mít osmdesátkový háv. Dále studio Sony přiznalo, že by s tímto hrdinou chtělo rozjet celou sérii a možná ho zapojit i do sdíleného vesmíru. No, trochu předčasné plány, ale zatím to zní velmi zajímavě, co myslíte?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!