5. 2. 2018

Super Bowl - Jeden trailer za druhým!

Konečně jsme se dočkali. Han Solo, MI6, Avengers 3, Skyscraper - to si nemůžeme nechat ujít!

hlavní obrázek

Super Bowl je každoroční svátek nejenom pro příznivce sportu, ale i pro nás milovníky filmů. Jak je zvykem, během reklamních přestávek je možnost zhlédnout ukázky na nejočekávanější filmy. A ani letos jsme nebyli ochuzeni. Zhlédněte s námi pohromadě ty nejzajímavější, které se letos na Super Bowlu ukázaly a vychutnejte si tak možnost nahlédnout do vašich očekávaných filmů.

Solo: A Star Wars Story

Tak se konečně dočkal! Ano, řeč je o filmu, který od samotného začátku to nemá vůbec jednoduché. Nejdříve přišla změna režisérů, pak přišly docela obsáhlé dotáčky. Nakonec se ale podařilo něco splácat dohromady (doufáme tedy, že finální výsledek bude prostě boží) a ukázky na nadcházející samostatné dobrodružství slavného pašeráka Hana Sola přeci jen dorazily. Jsou tu mezi námi skalní příznivci světa Star Wars? Co říkáte na začátky kariéry mladého Sola? Premiéra je zatím stále 24. 5. 2018.


Avengers: Infinity War

Pochopitelně se své chvilky slávy museli dočkat i Avengers. Jejich třetí celovečerní film dostal uspokojivý trailer teprve nedávno, takže tento krátký spot dává i smysl. I tak přináší zatím neviděné záběry a pár nových poznatků. Pokud se nemůžete na Infinity War dočkat stejně jako my, i tento půl minutový spot vás zajisté uspokojí. Opět to dokazuje, že Avengers 3 budou emočně silný zážitek. Premiéra už 26. 4. 2018.

Mission: Impossible – Fallout Impossible – Falout

Pokud se na Super Bowl chtějí procpat ty nezajímavější novinky, není divu, že se traileru dočkal i šestý díl ze série Mission: Impossible, tentokrát s podtitulem Fallout. Tom Cruise znovu ukazuje, že je ve skvělé formě, k čemuž napomáhá i skutečnost, že veškeré akční scény si točí sám bez pomoci kaskadérů. Kromě spotu vyšel rovnou i trailer, který můžete zhlédnout níže. Co na něj říkáte? Opět to vypadá na bezkonkurenční MI! Premiéra 2. 8. 2018.

The Cloverfield Paradox

O dalším filmu ze světa Cloverfield se toho zatím moc nevědělo. To se ale změnilo díky Super Bowlu. A pozor, to není vše. Nejenom, že máme možnost zhlédnout ukázky, ale film je i k dispozici! On totiž nebude k vidění klasicky v kinech, jak bychom si mohli myslet, ale od dnešního dne je už na Netflixu! Což je skvělá zpráva pro ty, kteří se na prequel k původnímu Cloverfieldu (Monstrum) chtějí podívat co nejdříve.

Jurský svět: Zánik říše

Dalšího traileru se dočkal i druhý díl Jurského světa. Sice se nejedná o první trailer a o filmu máme už nějaké ty informace, ale ukázek není nikdy dost. Vypadá to, že se dočkáme pořádné akční jízdy, ale zároveň i komornějšího zpracování s hororovými prvky. Prostě to vypadá skvěle. Premiéra je 21. 6. 2018.

Mrakodrap

První upoutávky se dočkala i zběsilá jízda v podání herce Dwayneho Johnsona. Zas svalnatý, odhodlaný a nebojácný, jen ale s jednou nohou. Tentokrát má tento akční hrdina značný handicap. Jako celek to vypadá ale opět skvěle. The Rock nám zde ztvárňuje bývalého šéfa záchranářského týmu (v tom už nějakou tu praxi má) a válečného veterána. Jeho rodina zůstane v jednom mrakodrapu, kde vypukne ohromný požár. Premiéra je 12. 7. 2018.


Které ukázky vás zklamaly? Či které vás přesvědčily o tom, že na film rozhodně musíte zajít do kina? Podělte se s námi o vaše pocity!

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!