1. 11. 2017

Nejlepší postava všech dob? Přeci Indiana Jones!

Britský magazín Total Film vydal žebříček nejlepších filmových postav, který sestavili jejich čtenáři. Sestavili byste ho stejně?

hlavní obrázek

Kdyby každý z nás sestavil podobný žebříček podle svých vlastních sympatií, pravděpodobně by se nenašly dva stejné. A o tom život je – sto lidí, sto chutí. I tak ale takový žebříček může být zajímavý a proto čtenáři britského časopisu jeden sestavili. Jak dopadl? Už jsme prozradili, že první místo dostal Indiana Jones. Je to podle vás správně? Nebo byste na první příčku dosadili někoho jiného?

V celém žebříčku, jehož kompletní výsledek můžete najít zde (včetně obálek), je snad uveden celý filmový svět. Najdete v něm každou postavu, která by vás mohla napadnout. Druhé místo dostal strážce Gothamu Batman a na bronzové příčce je postava ze světa Star Wars, všemi oblíbený Han Solo. V našem článku uvádíme jen prvních patnáct míst, v celém seznamu jich je ale rovná stovka. Souhlasíte se žebříčkem, nebo s prvními místy? Pokud ne, dejte nám do diskuze „ochutnat“ začátek vaše soukromého žebříčku!

1. Indiana Jones
2. Batman
3. Han Solo
4. Ellen Ripley
5. James Bond
6. Travis Bickle
7. Hannibal Lecter
8. Gandalf
9. The Joker
10. Princess Leia
11. Rocky Balboa
12. Sarah Connor
13. The Bride
14. Michael Corleone
15. Jules Winnfield

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Celkem 4 příspěvky v diskuzi
Janca.W
před 58 týdny
Tak z první 15 jedině Hannibal Lecter, Gandalf, The Joker a Michael Corleone. První kdo mi...
Micuda98
před 58 týdny
Wolverine až 52?
Anomálie
před 58 týdny
Potěšilo mě zastoupení hned několika komiksových postav (Loki!), ale některé bych dala do žebříčku...