29. 9. 2017

Máte pro strach uděláno? Zkuste obstát u TO 2!

Všichni jsme věděli, že to přijde. Scénář se píše a my víme datum druhého dílu úspěšného hororu TO! Troufnete si na něj?

hlavní obrázek

Ke konci léta, které bylo na filmové premiéry poněkud slabší, jsme se dočkali pořádné novinky. Po několik týdnů se ozývalo vystrašené ječení diváků ze všech kin po naší zemi. A pokud ječení neustalo, ječí se dodnes!

A v kině se budeme strachovat znovu. První díl TO byl kasovní trhák, takže se hned začalo makat na díle druhém. A ten, kromě rozepsaného scénáře, má už i datum premiéry. Do svých kalendářů si poznamenejte 6. 9. 2019!

My si na dvojku budeme muset počkat přibližně dva roky, ale hlavní hrdinové nám zestárnou o celých dvacet sedm let. Díky této časové změně se proto dočkáme nového hereckého obsazení. Vrátí se ale i známé dětské tváře, které jsme si mohli oblíbit letos, a to v podobě flashbacků. Vy, kteří jste knihu od Stephena Kinga četli, nebudete touto změnou překvapeni. V knize se totiž tyto dvě časové linie prolínají. Natáčení druhého dílu začne příští rok na jaře a chcete-li být překvapeni, jak to všechno dopadne, knihu si rozhodně nečtěte.

Kdo z vás TO letos viděl? Těšíte se na dvojku?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Celkem 1 příspěvek v diskuzi
Janca.W
před 51 týdny
Zůstane ve dvojice Bill Skarsgård? Ten jeho zběsilý úsměv nedokáže nikdo napodobit... :)