26. 9. 2017

Terminátor 6: Natáčení už brzy započne!

A k tomu víme, kdo se vrátí a kam se příběh dalšího dílu zařadí. Patříte k milovníkům tohoto plecháče?

hlavní obrázek

Když se svět dozvěděl, že bude další díl slavné a úspěšné série Terminátor, spousta fanoušků těchto plecháčů si učůrlo štěstím. Jako třešnička na dortu byla informace, že na něm bude makat sám James Cameron a hlavně, nebude se jednat o klasické pokračování. No, nejsou to nádherné zprávy?

Co kromě data natáčení, které vám prozradíme za chvilku, víme? Dohled Jamese Camerona je fajn, to zavání zárukou kvality. S ním dohlíží na projekt i Tim Miller, kterého můžete znát jako režiséra Deadpoola. Kromě těchto zvučných jmen se do dalšího Terminátora podívá Arnold Schwarzenegger a Linda Hamilton. Což v případě Lindy jsme nečekali.

Pokud se ale nejedná o pokračování a nebude to doslova šestý díl, o čem film bude? Přesně nevíme, dle všeho by se ale příběh měl odehrávat po událostech dvojky z roku 1991. Tím pádem se nám všechny zažité události z dalších dílů přepíší.

A konečně to datum. Natáčení by mělo začít v březnu příštího roku. Kdo z vás se těší?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Celkem 3 příspěvky v diskuzi
megawir
před 41 týdny
No já patřím mezi tu (asi menší) skupinu lidí, kterým se líbil poslední díl se stárnoucím Arnoldem...
Atticus
před 41 týdny
To si piš. My se v tom třeba budeme orientovat, máme to nakoukané, ale někdo, kdo to bude...
megawir
před 41 týdny
To teda :) a to nepočítám ani seriál :))