18. 8. 2017

Obi-Wan Kenobi dostává svůj vlastní film!

Nekonečné modlitby fanoušků se vyplnily! Obi se vrátí v celé své parádě.

hlavní obrázek

Tak jsme se už dočkali. Aby měl Obi-Wan Kenobi svůj vlastní film, je snad snem každého fanouška série Star Wars. Nyní se ale sen stává realitou. Nejedná se o žádné toužebné přání, či vypuštění lákavého drbu, aby se uspokojili lačnící fanoušci. Nový příběh s tímto hrdinou se stává totiž skutečností.

Není se čemu divit. Loňská odbočka s rebely v Rogue One: Star Wars Story nejednoho diváka překvapila, ale hlavně dokázala slušně vydělat. V Americe je to za minulý rok nejvýdělečnější film – 532 mil. dolarů. Celosvětově dosáhl na miliardu dolarů! To se zatím povedlo jen nedávné sedmičce, která atakovala hranici 2,1 miliardy dolarů. Kromě ní a Rogue One žádný jiný díl nepřekonal miliardu. Proto nás čeká spin-off s Kenobim a nejenom s ním.

Samozřejmě nás nejvíce zajímá, kdo si rytíře Jedi zahraje. Nejsmysluplnější volbou by byl pochopitelně Ewan McGregor. Jeho účast na filmu není potvrzená, ale samostatný herec v minulosti několikrát prohlásil, že takovéto roli by se nebránil. Je tedy logické, že by studio právě jeho mělo oslovit. Snad se tak stane.

Teď se musí najít režisér. Zatím se o tuto pozici uchází režisér Stephen Daldry, jenž natočil Předčítače, Hodiny či Billy Elliota. Co se týče scénáře, ten ještě není připravený a žádná z postav není obsazena. Příběh by se dle všeho měl odehrávat v období mezi Pomstou Sithů a Novou nadějí, kdy se Obi-Wan Kenobi staral o malého Luka Skywalkera. Informací zatím moc neuniklo, ale na filmu se pilně pracuje a do kin by měl dorazit rychle. Už snad po osmé epizodě, která se objeví letos?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!