9. 8. 2017

Dvojčata, Conan a Terminátor? Podle Arnolda ano!

Fanouškům se možná splní nesplnitelné!

hlavní obrázek

Arnold Schwarzenegger místo rybaření na chatě se vrhá do dalších projektů. Nechce nic nového a nevyzkoušeného. Má zálusk na staré a známé role. Kdo by z fanoušků sci-fi neměl v oblibě Terminátora? Je tu snad někdo, kdo nezná legendární komedii Dvojčata? A spousta fandů by určitě rádo vidělo pokračování Conana. Arnold nám toto všechno slibuje.

Jak to s projekty tedy vypadá? Velice dobře a to nejenom podle slov Arnolda! Terminátor (už šestý díl v řadě) se začne natáčet na jaře příštího roku. Ano, je pravdou, že minulé dva díly nás lehce zklamaly, ale tentokrát to bude jiné. Na film bude totiž dohlížet James Cameron. Dočkáme se konečně po letech pořádného Terminátora?

O pokračování komedie Dvojčata se mluví delší dobu, takže není divu, že natáčení začíná už letos na podzim. Film má zatím pracovní název Trojčata (možná mu název zůstane) a kromě Arnolda a Dannyho DeVita se objeví v roli ztraceného bráchy Eddie Murphy. Zaručená trojice zábavy.

Když začal Arnold mluvit o The Legend of Conan, všem fanouškům tohoto fantasy se zastavilo srdce. Mluvilo se totiž o tom, že film nikdy nevznikne. A hle, svalovec říká něco jiného. Pokud se začne natáčet, tak rozhodně až po Terminátorovi. Doufáme, že se ale Arnold k postavě, která odstartovala jeho kariéru, vrátí.

Data premiér zatím nejsou. Kompletní obsazení taktéž ne a příběh už vůbec. Víme jen, že se bude natáčet a kdy. Samozřejmě vás budeme o každém projektu informovat.

Na který snímek se nejvíce těšíte a proč?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!