9. 8. 2017

Avatar: Co víme o pokračování?

Ano, víme to, že čekáme moc dlouho. Máme ale dobrou zprávu. Vlastně několik!

hlavní obrázek

Nebojte se, tentokrát pro vás nemáme zprávu, že se datum premiéry zas posouvá a opět Cameron vše překopává od základů. Natáčení se totiž blíží a my zase víme víc. Pojďme si dát všechny střípky dohromady, ať se nám obraz druhého dílu dává už konečně dohromady.

První pozitivní zpráva je, že natáčení by mělo začít letos v září. Za pár týdnů! Budou se rovnou natáčet všechny čtyři díly, takže bychom se dalších pokračování měli dočkat hned v rychlém sledu. Zatím je premiéra stanovena na prosinec 2020 a doufáme, že tak i zůstane.

Co se týče obsazení, tak se pochopitelně vrátí Sam Worthington (Jake Sully) a Zoe Saldana (Neytiri). Pro někoho to možná bude překvapení, ale objeví se i Sigourney Weaver (Grace) a Stephen Lang (Miles Quaritch). Ano, v prvním díle to s nimi nedopadlo nejlépe, ale přesto se vrátí. Jak se to stane a jakou budou mít úlohu, na to si budeme muset počkat. Pokud ale máte nějakou teorii, podělte se s námi v diskuzi.

A o čem druhý díl nakonec bude? Určitě prozkoumáme vodní svět planety Pandory, ale hlavně se zaměříme na konflikt mezi lidmi a Na’viany. Navíc, Jake a Neytiri budou mít malé „avatárky“, takže zabloudíme do strastí rodinného života.

Těší se někdo z vás na pokračování Avatara, nebo je to už tak dávno, co jste z něho byli unešení, že je vám to jedno?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!