13. 7. 2017

Sebevražedný oddíl 2 získává režiséra

Tak kdo nakonec natočí pokračování této drsné komiksárny?

hlavní obrázek

I když se minulý rok Sebevražedný oddíl nesetkal s přízní kritiků, dokázal v kinech vydělat přes 745 mil. dolarů. Proto pochopitelně přijde druhý díl. Nečekejte ale žádné informace o tom, o čem bude příběh a jaká je kompletní herecká sestava. Na to je ještě brzy. Zatím se musíme spokojit s tím, že víme, kdo by měl film natočit.

David Ayer, který nám zrežíroval díl první, to už není. Na jeho křeslo by si měl sednout Jaume Collet-Serra. Pokud vám jeho jméno nic neříká, filmy, které natočil určitě ano. Zabodoval loňskými Mělčinami, s thrillerem Non-Stop, kde pobíhal po letadle Liam Neeson, a dále třeba Nočním běžcem.

Pokud vše dobře půjde a Jaume Collet-Serra neuteče k jinému projektu, mělo by se začít natáčet už příští rok. Navíc, neoficiální zdroje tvrdí, že se k druhému dílu vrátí Will Smith a Margot Robbie. Nic jiného jsme stejně nečekali. Tak co? Těšíte se na další díl? A vyhovuje vám obsazení režiséra?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Celkem 1 příspěvek v diskuzi
Janca.W
před 48 týdny
Od nového režiséra jsem viděla jen Neznámého a ten na mě nijak zvlášť velký dojem neudělal, takže...