11. 7. 2017

Daniel Craig znovu agentem 007? Prý ano!

Už jsme nedoufali, ale vše nasvědčuje tomu, že se vrátí!

hlavní obrázek

Než si řekneme víc, možná se ptáte, proč je to tak překvapivá zpráva. Vy, kteří jste to nezaregistrovali, tak Daniel Craig po poslední bondovce (Spectre) prohlásil, že se k roli Jamese Bonda rozhodně nevrátí a že by si raději podřezal žíly. Proto je to trochu nečekaná zpráva.

Studio nabízelo obrovské peníze (prý cca 120 mil. liber za další dva díly), ale i tak s Danielem nehnuli. Co se změnilo? Kdo ví. Možná přidali pár nul, nebo se Danielovi začalo stýskat. To ani není tak důležité. Hlavní je, že se možná vrátí. Proč možná? Oficiálně se zatím nic nepotvrdilo, ale všechny neoficiální zprávy nasvědčují, že se tak skutečně stane. Na zahraničních webech nenajdete jinou novinku.

Další skvělou zprávou je, že by se měla vrátit i Adele. Ne v hereckém smyslu, ale opět by měla složit titulní píseň k 25. filmu o Bondovi. To rozhodně vítáme! Pokud vše dobře dopadne, další bondovský příběh by se měl natáčet příští rok a do kin by se měl podívat v roce 2019. Co vy na to?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Celkem 2 příspěvky v diskuzi
megawir
před 143 týdny
Super zpráva, Craig je parádní Bond. Přiznám se ale, že do dneška netuším, proč tu roli tak moc...
mikes1919
před 142 týdny
Pane bože to snad ne ! Měla jsem takovou radost když další filmy s Bondem odmítl. Pierce...