7. 6. 2017

Dark Universe se nám zvolna rozšiřuje

Přibývají nové postavy. Nejžhavějším tématem je Dwayne Johnson, který možná ztvární Vlkodlaka.

hlavní obrázek

Když už nám od zítřejšího dne bude na plátnech běhat Tom CruiseMumií, bylo by načase se podívat, jaké jsou plány pro nový sdílený vesmír plný monster a “strašidel“ (Dark Universe). Nová Mumie to totiž vše rozpohybuje, pokud teda v kinech zaujme dostatečné množství diváků. A to nikdo nikdy dopředu neví.

Takže jsme si řekli, že tam bude patřit Mumie. Kdo dál? V letošní Mumii hraje i Russell Crowe jako Dr. Jekyll / pan Hyde a i on se dočká časem svého samostatného filmu (pokud můžeme věřit předběžným recenzím, Russell Crowe zahrál svoji postavu bravurně). Kdo dál? Z úvodní fotky je jasné, že dalším možným kandidátem je svalovec Dwayne Johnson, který by měl ztvárnit legendárního Vlkodlaka. Nevím, jak se na to díváte vy, ale podle mě se na to hodí. Samozřejmě se postava může přeobsadit, ale studio by tam právě Johnsona rádo vidělo a jak známe Dwayneho, ten jen tak nic neodmítne.

Druhým filmem po letošní Mumii bude Frankensteinova nevěsta , kterou by mohla ztvárnit Angelina Jolie, ale ani zde není její účast stoprocentní. Zas víme, kdo bude film režírovat a vezme si to na starosti Bill Condon, který si právě užívá slávu z nové Krásky a zvířete.

O dalších postavách se mluví už delší dobu. Johnny Depp, který se vzpamatovává z letošní Salazarovy pomsty, si střihne roli Neviditelného muže a právě Salazar, tedy Javier Bardem, bude zas Frankensteinovo monstrum. No, postav je to hodně a i filmů, plus si k tomu přidejte filmy, kde budou všichni dohromady nebo alespoň většina z nich. Teď je vše na zítřejší Mumii, která celý projekt může dobře rozjet a nebo ho poslat k ledu.

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!