24. 5. 2017

Tom Holland jako Nathan Drake

Do připravované herní adaptace Uncharted se nakonec podívá aktuální Spider-Man. Fandové hry z toho moc nadšení nejsou.

hlavní obrázek

Nathan Drake, lovec pokladů a hledač historických artefaktů, je v herním světě velice oblíbeným a není divu, že se dočkáme filmového zpracování. Hra v roce 2007 od studia Naughty Dog sklidila velký úspěch a dočkali jsme se hned několika pokračování. O filmové adaptaci se chvilku mluví (na starosti má režisér Shawn Levy ), ale teprve teď jsme se dozvěděli obsazení hlavní role. Jak jsme už prozradili v názvu článku, není to nikdo jiný než mladičký Tom Holland. Poměrně neznámé jméno, ale už jsme ho mohli vidět ve Ztraceném městě Z, V srdci moře a nejvíce se prosadil jako už třetí představitel Spider-Mana v Captain America: Občanská válka (letos samostatný film Spider-Man: Homecoming 6. 7. 2017).

Proč se to ale fanouškům nelíbí? Ve hře je Nathan Drake trochu starší než dvacetiletý Tom Holland. Bude se totiž jednat o prequel k herní sérii a vycházet se bude z flashbacků, které se ve hrách objevily a kde je Nathan Drake mladší. Špatný tah? Podle fandů hry rozhodně ano.

Role Nathana Drakea byla nabízena Marku Wahlbergovi, který ale z projektu ustoupil. Nezájem projevil i Chris Pratt. Takže máme s určitostí Toma Hollanda. Premiéra letos rozhodně nebude, a pokud budeme optimističtí, tak možná letos teprve začne natáčení. Asi se raději ale netěšme. Moc dobře víme, jak to s herními adaptacemi chodí!

Je tu někdo, kdo má s hrou zkušenosti? Těšíte se na filmové zpracování?

Atticus
Milovník různých filmových žánrů. Kromě filmových novinek rád zabloudí i mezi seriály, či se začte do kvalitní knihy. Preferuje originální znění a skvělou podívanou.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!