4. 11. 2014

Keanu Reeves svou rodinu přivede z hrobu zpět

Reeves se na stříbrném plátně v thrilleru Replicas představí jako neurovědec, který se rozhodne zesnulé členy své rodiny za každou oživit.

hlavní obrázek

Reeves se na stříbrném plátně v thrilleru Replicas představí jako neurovědec, který se rozhodne zesnulé členy své rodiny za každou oživit.Za vznikem chystaného snímku budou stát společnosti Lotus Entertainment a di Bonaventura Pictures (např. série Transformers), jejichž představitelé oznámili, že hlavní roli v jejich filmu s názvem Replicas si zahraje Keanu Reeves. Režii dostala na starost Tanya Wexler (např. Vrtěti ženou), o scénář se pak postará chlapík jménem Chad St. John.

O čem to celé bude, ptáte se? Geniální neurovědec během tragické a těžké automobilové nehody zaviní smrt všech členů své rodiny. Ve chvíli ohromného žalu se rozhodne, že všechny vrátí mezi živé a neexistuje síla, která by ho zastavila. Dokonce ani fyzikální zákony, speciální policejní jednotka nebo lidé z tajné vládní laboratoře, kam se hodlá vloupat...

Producenti k připravovanému projektu sdělili, že se jim ohromně líbila myšlenka diváky zprostředkovaně postavit do situace, se kterou se bude potýkat hlavní hrdina. Kam až byste byli ochotni zajít, abyste své milované přivedli zpět k životu? Jsme si navíc jistí, že vzhledem ke zkušenost Keanu Reevese se žánrem sci-fi náš čeká skutečně nevšední zážitek.

Ke své účasti na natáčení se vyjádřila i režisérka Tanya Wexler, která potvrdila, že po příležitosti natáčet s Reevesem doslova skočila. Svěřila se také, že je milovnicí žánru sci-fi a vždy byla fascinována příběhy o vědcích, kteří posouvali hranice vědy. Je každopádně jasné, že si jeho (Reevesův) hrdina bude muset položit zcela zásadní otázku: "nezašel jsem příliš daleko?"

Produkce Replicas by měla být zahájena na jaře 2015, premiéra stanovena zatím nebyla.

megawir
Dlouholetý redaktor a psavec.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!