12. 10. 2014

Avengers 2, MI:5 a Bourne 5: Jeremy Renner drbal!

Herec poslední dobou rozhodně v Hollywoodu nepatří mezi flákače a moc volného času nemá. Nedávno se tak během rozhovoru lehce rozpovídal a něco málo prozradil

hlavní obrázek

Herec poslední dobou rozhodně v Hollywoodu nepatří mezi flákače a moc volného času nemá. Nedávno se tak během rozhovoru lehce rozpovídal a něco málo prozradil.Ve skutečnosti se tedy nejednalo o klasický rozhovor, ale tiskovou konferenci k Rennerově nejnovějšímu filmu s názvem Kill the Messenger, jenž se do kin dostal právě nedávno, konkrétně 10. října. Novináři se jej samozřejmě ptali i na další projekty, na kterých se herec podílí.

Když padl dotaz na očekávaný hit Avengers: Age of Ultron, jehož produkce byla nedávno ukončena, prozradil Jeremy, že vše bude daleko rozsáhlejší, aniž by poskytl byť maličký detail o ději.

"Myslím si, že vše, co v prvním dílu fungovalo tak dobře, bude v pokračování ještě daleko lepší. Týká se to jak komediální části, tak té akční. Ve filmu spolu všichni členové Avengers tráví daleko víc času a to i mezi akcemi, což je ve výsledku ohromná zábava a legrace. Dočkáte se spousty odhalených tajemství, stejně tak jich hodně odhaleno nebude."

Pokud jste film neviděli, tak vězte, že Jeremy Renner hraje postavu Hawkeye, který je společně s Black Widow hranou Scarlett Johansson jediným členem týmu bez nějakých zvláštních schopností. Nepočítáme-li Tonyho Starka. Již dříve Renenr prohlásil, že to je právě důvod, proč kdysi na roli vůbec kývl.

Dalším velmi známým snímkem, v němž Rennera uvidíme a o jehož natáčení jsme poměrně nedávno psali, je Mission: Impossible 5. Herec na dotaz odpověděl, že podle jeho názoru bude velmi těžké překonat velkolepost scény z minulého dílu, která se odehrávala v mrakodrapu Burdž Chalífa (Burj Khalifa). Dodal nicméně, že už má za sebou natočení dvou velkých scén z nového filmu, při kterých se bude divákům v kině rozhodně tajit dech.

"Režii má na starost Christopher McQuarrie a točí podle částečně vlastního scénáře. Je těžké ukázat něco velkolepějšího, než byla scéna z věže Burdž Chalífa v Mission: Impossible Ghost Protocol, vím ale, že i tentokrát se dočkáte skvělých akčních sekvencí. V tuhle chvíli jsme pořád teprve v polovině natáčení (tiskovka probíhala v polovině září). Tom (Cruise) ví dobře, co dělá a já jsem tam v podstatě jen proto, abych doplnil to, co mohu."

Podobně jako o MI:5 jste se tu také před pár dny dozvěděli novinky o dalším chystaném projektu z Rennerova seznamu. Konkrétně je jím pokračování thrilleru ze světa Jasona Bournea. V článku jste se dozvěděli, že představitelé studia se snímek s Rennerem rozhodli o něco posunout a přednost dostalo přímé pokračování s hlavním hrdinou v podání Matta Damona a pod režijním dohledem Paula Greengrasse. Když byl s ohledem na výše napsané Renner dotázán, zda by si chtěl po boku Damona zahrát i v tomto filmu, odpověděl následovně.

"Doufám v to. Je to můj sen. Stane se to? To vážně netuším, nicméně co jsem slyšel naposled, tak Paul a Matt vymysleli fajn zápletku, díky které bude možné ve filmech s Bournem pokračovat. Já osobně stále pokračuji v práci na příběhu, který se točí kolem Aarona Crosse (hlavní postava filmu Bourneův odkaz) a doufám, že světy obou snímků se střetnou. Konec konců jsou oba součástí toho druhého. Podle mě je to skvělé, že je něčemu takovému Universal nakloněn, protože to pocitově je podobné jako svět Marvelu, kde se dva samostatné subjekty mohou setkat ve společném projektu."

---

A co vy, vážení čtenáři? Líbilo by se vám, kdyby se Jason Bourne potkal s dalším mužem, který sdílí podobný osud a třeba své síly dokonce spojili? Těšíte se na novou Mission Impossible? A co pokračování Avengers? Už šetříte na lístky do kina? :)

megawir
Dlouholetý redaktor a psavec.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!