16. 9. 2014

Matt Damon a režisér Paul Greengrass natočí nového Bournea!

Horká novinka přišla dnes z Hollywoodu a všichni fanoušci Jasona Bournea jásají. Paul Greengrass a Matt Damon se vrací!

hlavní obrázek

Horká novinka přišla dnes z Hollywoodu a všichni fanoušci Jasona Bournea jásají. Paul Greengrass a Matt Damon se vrací!Na začátku se vám musím přiznat, jsem opravdu veliký fanoušek původní filmové trilogie, kde hlavního hrdinu Jasona Bournea hraje Matt Damon. I proto mě dnešní novinka extrémně potěšila a doufám, že všechno klapne. Letos uběhlo sedm let od premiéry filmu Bourneovo ultimátum (The Bourne Ultimatum), kterým byla původní trilogie uzavřena. Studio Universal Pictures však dnes zveřejnilo oficiální informaci, že dokončuje vyjednávání s režisérem Paulem Greengrassem, který se tak ujme režie nového Bourneova dobrodružství.

V letech, jenž následovaly po uvedení Bourneova ultimáta, se Matt Damon několikrát vyjádřil v tom smyslu, že si rád Jasona Bournea znovu zahraje, to vše ale s podmínkou, že na režisérském křesle bude sedět právě Paul Greengrass. Ještě letos v květnu se v rozhovoru zmínil, že zatím nenašli návrh příběhu, který by se líbil oběma. To se ale nyní změnilo.

Studio je z celé věci tak moc nadšené, že dokonce obralo jiný snímek ze světa Bournea, který režíruje Justin Lin a má být pokračováním Bourneova odkazu (The Bourne Legacy) z roku 2012, o datum premiéry! Původně se mělo toto pokračování dostat do kin 15. 7. 2016. Už to ale neplatí, protože tento termín je přidělen novince s Greengrassem a Damonem. Samozřejmě to neznamená, že Justin Lin a Jeremy Renner mají smůlu, produkce pokračuje, premiéra však proběhne až později.

Matt Damon má momentálně plné ruce příprav na natáčení sci-fi The Martian, které pod taktovkou Ridleyho Scotta začne v listopadu. Nedávno jste si o tomhle potenciálním hitu mohli mimochodem přečíst i tady. Podle zákulisních zpráv je tak každopádně možné, že jakmile Matt Damon skončí práci jako astronaut, přesune se obratem k práci bývalého vládního zabijáka.

Co na takové zprávy říkáte? Líbila se vám původní trilogie s Mattem Damonem v roli Jaosna Bournea?

megawir
Dlouholetý redaktor a psavec.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil! Buď první!